editor Papyrus a jeho užívání

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, guri211, GinBook, Zirland

Re: editor Papyrus a jeho užívání

Postby Chalupari » Sun Mar 04, 2012 5:51 pm

Skoda, ze nejde s pomoci nejakeho doplnku do Chromu si prepinam mapy v editoru, protoze nektere foto nahledy vesnic jsou v Bingu nepouzitelne. Jen jsem pochopil, ze to lze s pomoci zalozek uvedenych na zacatku, ale jen s otevrenim dalsiho okna mimo editor :cry: .
Chalupari

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby fotrik » Tue Feb 28, 2012 12:43 pm

Lu-Ko wrote:
oolcoo wrote:https://world.waze.com/editor/ funguje?

V tuto chvíli funguje v pořádku, podklady jsou aktuální včetně Live map. Náhoda, nebo jsi tomu nějak pomohl? ;)

Pomohl ti spravnym odkazem. Mezi www a world je velky rozdil.
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 121 times

Postby Lu-Ko » Tue Feb 28, 2012 12:37 pm

oolcoo wrote:https://world.waze.com/editor/ funguje?

V tuto chvíli funguje v pořádku, podklady jsou aktuální včetně Live map. Náhoda, nebo jsi tomu nějak pomohl? ;)
Lu-Ko

Has thanked: 1 time

Postby olco_107 » Tue Feb 28, 2012 12:31 pm

Lu-Ko wrote:Už celkem dlouho mám v Live map staré podklady, kdy je celá Evropa poněkud prázdná a v Česku je pár silnic v Praze a pár dálnic. Stejný stav se občas objeví i v Papyrusu. Teď zrovna i s rozbitou diakritikou. Celkově to vypadá, jako kdyby se data zobrazovala z nějaké staré databáze, kde ještě ani nejsem a nemám žádné body ani oprávnění k editaci. Je chyba někde na mém přijímači, nebo se to objevuje více lidem?

https://world.waze.com/editor/ funguje?
olco_107

Been thanked: 1 time

Postby Lu-Ko » Tue Feb 28, 2012 12:27 pm

Už celkem dlouho mám v Live map staré podklady, kdy je celá Evropa poněkud prázdná a v Česku je pár silnic v Praze a pár dálnic. Stejný stav se občas objeví i v Papyrusu. Teď zrovna i s rozbitou diakritikou. Celkově to vypadá, jako kdyby se data zobrazovala z nějaké staré databáze, kde ještě ani nejsem a nemám žádné body ani oprávnění k editaci. Je chyba někde na mém přijímači, nebo se to objevuje více lidem?
Lu-Ko

Has thanked: 1 time

Postby foxitrot » Mon Feb 20, 2012 11:29 pm

guri211 wrote:
Suik wrote:ja praveze takisto cakam, kedy sa bude dat cez update requesty nejak rozumne aj komunikovat s ludmi, alebo nech to aspon spravne ukazuje od koho je dany update request.

Podla mojich info sa na tom uz pracuje, takze o jeden - dva roky by to mohlo fungovat :)

Si optimista ;) Skor ako v next verzii to nebude. A kedze Papyrus par mesiacov ukazoval to iste cislo verzie a teraz uz nic neukazuje nic...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2370 times
Been thanked: 1078 times

Postby guri211 » Mon Feb 20, 2012 10:22 pm

audis wrote:Ocenil bych, kdyby default připojení byl Allow

Pripajam sa, tiez by mi to viac vyhovovalo.

Suik wrote:ja praveze takisto cakam, kedy sa bude dat cez update requesty nejak rozumne aj komunikovat s ludmi, alebo nech to aspon spravne ukazuje od koho je dany update request.

Podla mojich info sa na tom uz pracuje, takze o jeden - dva roky by to mohlo fungovat :)
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 790 times
Been thanked: 471 times

Postby Suik » Mon Feb 20, 2012 10:20 pm

ja praveze takisto cakam, kedy sa bude dat cez update requesty nejak rozumne aj komunikovat s ludmi, alebo nech to aspon spravne ukazuje od koho je dany update request.
Suik

Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Postby audis » Mon Feb 20, 2012 9:32 pm

mně ty UR ikonou v mapě vyhovují. Seznam nepotřebuji. Z 2 lete praxe v Cartouche si ani z 99 % nepotřebuju psát s autory UR. jen bych ocenil ještě větší zoom do mínusu, abych pobral na monitor větší plochu mapy.

Ocenil bych: nyní při připojení silnice k jiné, se okamžikem připojení nastaví restrukce jízdy (červené šipky) na / z této silnice. V této chvíli musím jít a navíc ručně označit tento juntion > Allow (na zelené). Ocenil bych, kdyby default připojení byl Allow a restrikce (kterých je velmi málo často v praxi) pak teprve dodělám ručně kdyžtak. nechce někdo napsat na alpha@waze?
audis

Been thanked: 7 times

Postby fotrik » Mon Feb 20, 2012 9:05 pm

Uz mi ten Papyrus pije krev. Seznam UR stale nejde zobrazit. Navic jsem si na vikendove trase udelal tremi UR znacky, kde bylo potreba neco opravit nebo dodelat. Driv, kdyz mi UR nekdo zavrel driv, nez jsem se na to podival, prisel mi aspon mail s PermaLinkem a ja tak mohl misto i dodatecne najit. Ted prd. Od patku a soboty mi tam zbyl jen jeden, ostatni uz nekdo zavrel. Nemam silu ani chut hledat, kde a co to bylo a jestli je to spravne. :(
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 121 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia