Post Reply

Kunětice - železný most - max. 2,0m

Post by Grepa
Ahoj, mám URko na šířku mostu v Kuněticích. :?
Na průjezd přes most evidentně čeká celkem pestrá skupinka vozidel, včetně meďoura. Případná objížďka na jiný most může být pro osobák více jak 12 km :(.

Podle mne bych most z routingu nevyřazoval, ale evidentně jezdí s námi i řidiče rozměrnějších vozidel. Je někdo z kolegu co to vidí jinak?

Před nějakou dobou sem měl i URko na nízký průjezd :? myslím, že tam bylo 2,1m a nechal jsem routing. Pisateli vysvětlil, že běžný osobák projede. Fakt je, že tam byla o 250m vedle pod kolejištěm na výběr i větší díra.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times

POSTER_ID:16885955

1

Send a message

Post by foxitrot
Obávam sa, že ten most zatiaľ nijako rozumne nevyriešite. Možno Dirt Road a trvalý Road Closure pin tesne vedľa cesty s popisom obmedzenia?

(Mimochodom niekde som začul, že segmenty Trajekt sa budú rušiť. Ani sa mi to nepáči a ani netuším že prečo...)

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Když to nejde malým kladivem, použijeme větší. Když to nepůjde ani tak, vezmeme palici.... :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
V tom UR se ozval stvořitel, že tam jel s karavanem za autem, prej to otáčení nebyla žádná hitparáda.
Celkem mu věřím.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
šak jsem mu to tam napsal. ;-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
ma5jkl wrote:som zvedavy co vymyslite, mam tiez jeden zelezny most kde osobak prejde len o chlp.
Hmm a ten ani nemá, podle všeho, označenou šířku průjezdu :?. Prostě ruleta, vejdeš nevejdeš :D. Asi dám do nářaďovky i svinovací metr ;).

edit: a teď si uvědomuji, že sám dva metry těžko změřím :? takže ještě bude muset se mnou jet závozník či závoznice :D.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
vitj wrote:Jestli někdy budou fungovat restrikce i na typ auta, tak budeme mít vyhráno.
Jasně, jestli vůbec někdy, tak budeme tyto situace možná umět ošetřit, ale dokud nejsou restrikce podle typu vozidel funkční, tak bych je vůbec do mapy nezadával. Je dokonce pravděpodobné, že je tato funkcionalita slepá větev a již nikdy nebude využita :(.
Restrikce podle typu bude dobré zadávat až potom co budou funkční a klidně podle URek :). Ale podle toho jaká je frekvence URek na nákladní restrikce (zákazy) v současnosti, tak to nebude žádný editorský boom. :)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Uživateli jsem v URku odpověděl :). Nezbývá než doufat, že při jízdě bez karavanu zůstane Waze věrný :). Počkáme týden jestli neodpoví a pak URko zavřeme. ;)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Takže, je to jasné děkuji za ověření, či potvrzení průjezdnosti a průjezd přes most zůstává tak jak v kategorii v jaké byl doteď => street. :) Super, prostě waze je pro řidiče s běžným osobním autem. Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by ma5jkl
som zvedavy co vymyslite, mam tiez jeden zelezny most kde osobak prejde len o chlp. zatial je to normalne street, ale pokial nieco vydumate rad si necham poradit.

tu je fesak: https://www.google.sk/maps/@48.5372129, ... !2e0?hl=en
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»