Post by petk0
Vo firme sme mali 10 Petrov a Pavlov, tak vznikla potreba to nejako rozlisit. Ja som bol najmensi, tak mi dali zdrobneninu. Tu som potom pouzival v diskusiach, mejloch, aj na domene. Tak sa to taha uz cez 20 rokov a nie a nie z toho vyrast. :) Ale vo waze ma niekto predbehol, tak som dal petk0
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by pvo11
Vidím že se téma moc "nehýbe", tak přidám svoji trošku do mlýna, i když vlastně na tom nic zajímavého není.
PVO neznamená protivzdušná obrana, jak se někteří domnívali :), že TeXi. "Vojenským povoláním" jsem spojař a ten login, který bych přezdívkou nenazýval, je obyčejná zkratka jména a příjmení. Jak říkám, stejná nuda jako komichal nebo vitj :-). Bohužel na rozdíl od mého zaměstnavatele jsou pro Waze 3 písmena málo, tak jsem si vypomohl číslicemi, které v podstatě nemají význam, takže ještě větší nuda.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by ruskavlastovka
Já umím napodobit to krákání, tak holt jsem vrána [emoji41] .

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) v.5/JB via Tapatalk
ruskavlastovka
Posts: 26
Has thanked: 37 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Smejci
já bych i rád něco napsal, ale bohužel, je to jen modifikace mého příjmení, která se se mnou táhne od školních let...

Jen kdysi byl nad písmenem c "háček", takže Smejči, moderní doba IT však háček odstranila, a dokonce i v mluveném projevu byl postupem času háček odstraněn.
Smejci
Posts: 56
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times
Send a message

Post by tmx643
Tak moje přezdívka tmx je zkrácenina z trance mix a byl to můj DJský nick name.
A protože na webu často nejde mít jen třípísmenný nick, když je potřeba, přidávám k tomu odpradávna 643 dle tracku Flight 643 od Tiësta (a to zase kvůli tomu flight a mé lásce k létání).
:)
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by Tormans
Tenhle nick za mnou jde už od gymplu. Původ má z Hodiny Býka od Jefremova. Někteří budou vědět :)
Tormans
Posts: 8
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Udofon
Prezývka Úďo vznikla z


Prihlasovacie meno je jej dlhsia varianta.
Udofon
Posts: 44
Has thanked: 20 times
Been thanked: 13 times
Send a message

Post by vargosz
U mě je to taky nuda, nuda, šeď, šeď... Lehce upravené Maďarské příjmení Varga zní ještě trochu maďarštěji... :-S

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by VetchyKmet
Cyril, staré moravské jméno, dříve často na Slovácku používané, viz např Slovácko sa sudí, kde byl Cyril v každé druhé povídce.
A Kubrt - legendární to vozembouch ve scence Lábuse a Kaisera.
Buď zdrav Kubrte, jak se ti dnes vydařil nálev?
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín