Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Podzemné garáže s viacerými vjazdmi / výjazdmi

Post by guri211
Ahojte, začal som s malým experimentom a to so zjednodušenou mapou podzemnej garáže v BA, OC Eurovea. V podzemí samozrejme nie je GPS. Zmysel to má pri navigovaní do garáže - vyberie z dvoch vjazdov ten najvhodnejší.

Do garáže sú dva vjazdy - od Ružinova a z centra. Vjazdy som nakreslil ako parking lot a rovnako som ich spojil s levelom -1. Spojný parking lot som nazval Garáž Eurovea a je dostupný z oboch vjazdov. Keď sa to prejaví do mapy, skúsime sa dať navigovať do Garáž Eurovea a otestujeme to.

Pri troche šťastia sa bude dať navigovať aj z garáže - bez GPS vám zobrazí približnú pozíciu na základe CellID a okolitých WiFi a mal by sa zobraziť názov výjazdu ktorý je vhodné použiť (Garáž Eurovea - EXIT Centrum / Garáž Eurovea - EXIT Ružinov).

Zmeny som robil včera, teda treba počkať pár dní kým to bude v mape. Následne to spoločne otestujeme. Uvítam akékoľvek postrehy a nápady :)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times

POSTER_ID:1276346

1

Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by fotrik
Jen aby to pak nekdy ve slabe chvilce nenavigovalo pri ceste okolo skrz ty garaze. :)
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
Mozno s tym bude problem? Alebo zase "P<->C editor wars"? V Pap. - z oboch Pribinovych sa neda dostat do garaze (EXIT Ružinov) - cervena; po vyjazde z garaze sa neda dostat na Pribinove. V Cart. je to klasika OK. (V tej garazi som este nebol, pesi som si nikdy znacenie nevsimal - nepoznam realnu situaciu, nemozem to upravit.)
Z Pribinovej sa neda pokracovat na Olejkarsku.
Po prechode z Olejkarskej na Pribinovu sa neda pokracovat smerom ku Krupkovej.

Ktovie, comu budu zodpovedat Live data, Pap. ci Cart.?? A zase, hlasit tie rozdiely v Shalafiho threade, alebo jednoducho opravit?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:[...] V podzemí samozrejme nie je GPS. [...]
...az do chvile, kym nejaky hacker nespojezdni komunikaciu medzi waze klientom a internymi zbernicami aut, ktore maju vstavanu navigaciu (alebo aspon ABS/ESP/etc.), pretoze tie su schopne generovat pomerne pouzitelny udaj o horizontalnej pozicii a orientacii aj v podzemi.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by guri211
Myslel som na to, preto sú cesty výhradne pod nákupným centrom kde nekonfliktujú s inými. Zároveň sú dostatočne dlhé a komplikované na to aby to nebola súčasť cesty :)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Dakujem za pripomienku, evidentne zase ten problem Cartouche vs. Papyrus.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
OK, skusil som to napravit v Papyruse, uvidime co z toho vznikne. Na 100% som si isty ze som to komplet vcera v noci kontroloval cez highlight connectivity a bolo to OK, akurat ja stale pracujem v Cartouche.

Jedine co som nechal zakazane je toto: z Pribinovej od vychodu sa do garazi legalne neda odbocit - je tam prikazany smer rovno (do inej garaze) a doprava (na severnu Pribinovu).
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Netusim - opravil som to a zase sa to samo pokazilo. Skusil som to teraz 2x, zakazdym mi to korektne ulozilo zmeny a po refreshi stranky to bolo zase zle.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by Zirland
To mi P dělal včera taky. Ale ty změny jsou uložené a zítra už je v mapě uvidíš.

Sent from my Nexus S using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"