Chodniky v mapach

Image Image

Moderators: Unholy, guri211, Zirland, GinBook

Re: Chodniky v mapach

Postby sunko » Thu Apr 04, 2013 12:31 pm

EfendiM9 wrote:...
mam podobnu dilemu. Bytovka ma ulicu XX, ale stop point a aj realny vchod je na inej ulici. A takyto pripadov bude na nasich sidliskach plno.
sunko
 
Posts: 60
Joined: Thu Dec 01, 2011 11:26 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Chodniky v mapach

Postby EfendiM9 » Thu Apr 04, 2013 12:52 pm

Pernstein wrote:
foxitrot wrote:Neviem či to vymysleli ľudia z Waze, alebo aktívni editori, ale od začiatku je pre mňa záhadou, prečo číslo umiestňovať na strechu domu a nie ku vchodu, kde je menovka a zvonček. (Použijem otrepanú frázu (ktorá už bola použitá aj proti mne): je to navigátor a nie evidencia budov.)


Já myslím, že je to z uživatelského hlediska úplně jedno...


Tiež si myslím, že je to jedno pre jednotlivé domy. Pri bytových domoch, čo je vlastne jedna budova s niekoľkými vchodmi sa čísla snažím umiestňovať "nad vchod" (na strechu, ale ku vchodu). A tuná je opäť citát z manuálu (takže vymysleli to ľudia z Waze):
"The house number itself should be placed the center of the rooftop of the house. For large buildings such as box stores which have a single address, move this alignment more towards the main pedestrian entrance to the building. For addresses within malls, center the address over the space of the business, just like for a house."
Waze Android 4.19.0.3 @ HTC One (Android 6.0)
EfendiM9
 
Posts: 845
Joined: Thu Feb 02, 2012 8:45 am
Has thanked: 142 times
Been thanked: 134 times

Previous

Return to Czech Republic and Slovakia

Who is online

Users browsing this forum: MajkiiTelini, zazidavi