Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
Suik wrote:
foxitrot wrote:Nas wizzi888 bol dnes aktivny a nakreslil asi 1.3 km cervenych chodnikov vo "svojej oblasti" - tentokrat okolo celeho bloku Figara ...
ja vam stale neviem, jedine pochopenie mam pre chodniky, ktore su doslova popri nejakej ceste a sluzia ako antizapchovy mechanizmus. Ale ak je ten chodnik dalej, ako je snap distance cesty, tak podla mna nema privelky zmysel (v momentalnom stadiu waze)...zalezi aj "dolezitosti" chodnika. Ale bezne medzipanelakove chodniky...no neviem...aspon zatial by sa mohli krotit.

a to som zvedavy, ci pri tych wizziho aspon nejake GPS sipky nabehnu, alebo proste prekresluje aerofotecky :)
Pri tom tempe, ako nabiehaju (ja si myslim, ze uz mesiace nenabiehaju, vid diskusia s Orim a starsie vlakna za posledneho pol roka), sa dockas na jesen. Ale nerozpoznas ich, pretoze splynu s ostatnymi autovymi - wizzi888 zakreslil ten chodnik, ktory ide dookola popri ceste. Ale ked sa na ten chodnik pozries v reale, proti zapche ti nepomoze (nielen kvoli stromom - po Bratislavskych chodnikoch sa vo vseobecnosti moc jazdit neda).

Keby aspon editor zobrazoval niektore segmenty rozne siroke podla ich typu a dolezitosti... Takto sa Racianska pri zoomoch 4 a 6 stala suvislou plochou :-)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
duky5 wrote:Dnes ma Waze navigovalo po chodníku v parku!!!
Áno, ale bol to klient a nie server (nemal si spojenie).

Začiatok bol na chodníku, alebo na ceste?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
oolcoo wrote:pockat, ja som myslel, ze ked routuje client tak je trasa bledomodra a ked server tak takato fialova
Nene. Fialová je "cez deň" a tyrkysová a) "v noci", b) keď klientovi preskočí.

Škoda že Waze má macošský postoj k off-line trase. To, že ju vôbec ešte zobrazujú, vnímam skoro ako "ešte neopravenú chybu klienta" :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Neviem či to vymysleli ľudia z Waze, alebo aktívni editori, ale od začiatku je pre mňa záhadou, prečo číslo umiestňovať na strechu domu a nie ku vchodu, kde je menovka a zvonček. (Použijem otrepanú frázu (ktorá už bola použitá aj proti mne): je to navigátor a nie evidencia budov.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by hummel999
Tady přidávám hezkou chodníkovou situaci, někdo si s tím fakt vyhrál a nechal je být, tak sem je alespon zbělal a nastavil no-entrance :)

https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... =144130463
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by libora
Souhlasím, zavádět chodníky mi připadá zbytečné, na druhou stranu i pro chodníky má waze kategorii (ale kdo by se s nimi vyplňoval)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
porubcan wrote:mne sa to zda zbytocne. a cim viac zbytocnych informacii system obsahuje, tym horsi vplyv to ma na vykon systemu...
tak to Tě moc nepotěší nové funkce, které Waze chystá, zrovna mi dorazil mail, kde je popisují a chtějí nějakou reakci - akorát je to označené jako interní materiál pro "vybrané" megawazery s tím, že to nemám dále šířit.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
Ja davam na dvere. Je nejake stanovisko, ze to robit inak? Alebo sme stale v otukavacej fazi a cakame, co sa vykrystalizuje? :)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by medik
Ze by se na nekterych chodnicich nesmelo odbocovat? :mrgreen:
https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =152041040
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
foxitrot wrote: Ak do par dni (OK, pockame, mozno prave nie je online alebo nablizku) nezasiahne do mapy ani nijako inak nezareaguje, tak to kludne nejako zedituj(em(e)). Ale potom ho uz budeme musiet upozornit, ze skodi?
Tak jsem si dneška vzpomněl na našeho chodníkového maniaka... Už to není krvavá lázeň, ale pocitivě všechny chodníky označil názvem ulice a městem :shock: Tady je chodník jako STREET :( Ale po pravdě, přijde mi to hodně praštěné - člověk pochopí zadanou pěší zonu nebo místo, kam se dá zajet autem, ale chodníky mezi barákama.... :(
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message