Chodniky v mapach

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Chodniky v mapach

Postby libora » Fri Oct 14, 2011 7:18 am

Souhlasím, zavádět chodníky mi připadá zbytečné, na druhou stranu i pro chodníky má waze kategorii (ale kdo by se s nimi vyplňoval)
libora
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Chodniky v mapach

Postby Suik » Thu Oct 13, 2011 11:57 pm

Chcel by som sa spytat, aky mate nazor na zakreslovanie chodnikov do mapy ako napr. tu v DNV za cintorinom? Podla mna je to u nas zbytocne, kedze waze je navigacia pre auta (primarne) a nie pre chodcov a nasledne to vytvara len Map Problems. Na druhu stranu sa ale cudujem, ze v starej Cartouche je moznost aj "Pedestrian Boardwalk", ale to by som pouzival osobne len v pripade nejakej pesej zony, alebo miesta, ktore evidentne nie je vozovka pre auta, ale napriek tomu, tam maju povedzme pristup auta zasobovania, kedze sa tam mozu nachadzat nejake prevadzky. Z toho dovodu aj pochopim, ze je fajn mat taku ulicu (chodnik) v mape, kedze aj ti zasobovaci mozu pouzivat waze. Ale tento uvedeny priklad je totalne obycajny chodnik pre chodcov, kam pachne s motorom snad len kosacka :)

https://world.waze.com/cartouche_old/?zoom=5&lat=48.20666&lon=16.97658&layers=TFFTFFFFFFTFFFFFTTTTT&seg-1=143952570
Suik

Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Previous

Return to Czech Republic and Slovakia