Post Reply

Bodovy system - ci viacere systemy?

Post by foxitrot
Uz davnejsie som si vsimol, ze moj klient (Symbian, ak by to bolo podstatne) zobrazuje 3 (tri!) rozne bodove ohodnotenia uzivatela:
  • 1) Menu - Moje body - Zobrazovat panel bodov: "Vase body - aktualizovane denne" + "Celkom: xxxxx k" + "Poradie: XXXXX k" - odadujem ze tieto body pribudaju len z cukrikov a kolacikov - je ich podstatne menej ako v 2) a 3). Tyka sa to vlastne len mna. Poradie XXXXX zda sa ze sedi s hodnotou na Dashboarde.
  • 2) Menu - Moje body - Skore, totozne s https://world.waze.com/dashboard/scoreboard/ - pocty bodov yyyyy a poradie YYYYY su identicke s hodnotami v My Dashboard na webe.
  • 3) wazer na mape - klik nanho - "zzzzz b., Poradie: ZZZZZ, Registrovany, Rychlost". Musel by som na mape zaregistrovat dvoch nasich top userov, aby som mohol skontrolovat, ci poradie ZZZZZ sedi.
Mohlo by mi to byt jedno, ze xxxxx je nejake krpate (keby som si bol isty, ako je vypocitane), ale ked som tot pred chvilou videl az 25% rozdiel (30 000 bodov) medzi bodmi yyyyy v pripade 2) a bodmi zzzzz v pripade 3), uz ma to "dozdralo". Kto viete nieco viac o tom, ake body sa vlastne zobrazuju v 1) a 3) a mozte ma poucit?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times

POSTER_ID:2623091

1

Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Mam upresnenie - zredukoval som to na dve sady, pretoze
  • 1) Menu - Moje body - Zobrazovat panel bodov: "Vase body - aktualizovane denne" + "Celkom: xxxxx k" + "Poradie: XXXXX k"
a
  • 3) wazer na mape - klik nanho - "zzzzz b., Poradie: ZZZZZ, Registrovany, Rychlost"
sa zdaju byt identicke.

Takze vsetky zobrazenia poradia su rovnake, len su dve verzie poctu bodov: Dashboard/Scoreboard a Klient/wazer na mape.

Alphaaaaaaaaaaaaa...... :x
...ale ked som tot pred chvilou videl az 25% rozdiel (30 000 bodov) medzi bodmi yyyyy v pripade 2) a bodmi zzzzz v pripade 3), uz ma to "dozralo".
Aby ma to zralo este viac, nasiel som aj priklad s vyse 50% rozdielom (40 000 bodov). :|
Suik wrote:Inak niekde som tu cital, ze pri niektorych bodoch a poradiach sa to vztahuje len na krajinu, pri inych zas celosvetovo a podobne...takze bohvie ako to realne je s tymi bodmi
Mam taky vodojem, ze sa to poradie vztahuje ani nie na server (cize v nasom pripade World server), ale na cely svet. (Musite niekto zbadat Diamanta alebo grafika (kym je este v hornej 50-ke))
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by guri211
Zaujimavy postreh :) Mozno ked vyriesia vsetky ostatne problemy (v roku 2024?), tak sa na to pozru ;)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by Suik
U mna myslim, tie body c.1 aktualizuje napr. aj po submitnuti reportu, tak neviem ci tam nezapocitava aj tieto body, ale zatial som si nestihol vsimnut ci pocty sedia so scoreboardom.... ja ked uz to checkujem, tak cez client scoreboard, alebo web scoreboard.

Inak niekde som tu cital, ze pri niektorych bodoch a poradiach sa to vztahuje len na krajinu, pri inych zas celosvetovo a podobne...takze bohvie ako to realne je s tymi bodmi
Suik
Posts: 893
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko