Problémy s číslováním
Ahoj, po delší konverzaci s d2-mac na téma číslování domů jsme se dohodli, že založím toto vlákno, kam budu přidávat problémy s číslováním, aby byly nějaké příklady, pokud by se toto v sobotu projednávalo. Jedná se většinou o problém s tím, že vchod nebo parkoviště pro daný objekt je jinde, než je daná silnice a nelze tam tím pádem umístit Stop Point.
Díky za přečtení a případné řešení
- Ulice Čajkovského, HK - Tato budova, podle katastru Čajkovského 5a, má parkoviště i vchod z ulice Na Občinách a nejbližší Stop Point na ulici Čajkovského je daleko a dost mimo. - http://goo.gl/EQeqMT
______________ - Ulice Palachova, HK - Budova, podle katastru Palachova, má parkoviště, vchody i vjezd z ulice Svitavská. Stejný problém jako výše. - http://goo.gl/tmTA7U
______________ - Ulice Vysocká, HK - Označené segmenty podle katastru už nejsou ulice Vysocká, takže by měli být bez názvu. Pro navigaci by ovšem bylo vhodné, aby byl Stop Point právě na těchto segmentech. - http://goo.gl/l0xCVA
______________ - Ulice K Orlici, HK - Podle katastru končí ulice K Orlici, tak jak v mapě. Dům na SV však podle katastru má adresu na této ulici a pro navigaci by se tedy také hodilo mít Stop Point až u domu. - http://goo.gl/gxbzHw
Díky za přečtení a případné řešení
Re: Problémy s číslováním