Statistiky waze

Image Image

Moderators: Unholy, guri211, Zirland, GinBook

Re: Statistiky waze

Postby Nocturno7 » Mon Nov 21, 2011 5:22 pm

joj ty si to napisal ako stary spion.... hehe... neviem ci kontaktoval alphu.. skusal nieco ale mal odpor od ostatnych.. heh
AM: Tade kade behám :-)
Asus Transformer Pad TF300TG
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Volvo Irizar PB, autobus Student Agency
Citroen Picasso C4
Image Image
Nocturno7

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby fotrik » Mon Nov 21, 2011 5:30 pm

fotrik wrote:
guri211 wrote:fotrik: Bod 1 som uz spravil v noci, vedel by si mi helfnut s vytvorenim noveho usera a login udaje poslat sukromne? Plus ak by si chcel sledovat nejaku oblast, posli mi koordinaty :) Oblast by nemala byt prilis velka, lebo od urciteho zoom levelu uz Waze zobrazuje iba nahodnych wazerov. Cele mesto by malo byt este v pohode.

No, s tim mam problem. Waze se mi odmita na druhem WM zarizeni pripojit. Zkusim jeste nejakou posledni betu.

Hm, tak na druhem zarizeni porad connection failed. A stavajici instalaci bych si zatim rozbit nechtel. Nekdo jiny, kdo muze pomoct?
ImageImage
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 118 times

Postby Nocturno7 » Mon Nov 21, 2011 7:17 pm

potrebujete niake zariadenie na klienta waze? mam volne... ak sa to da tak povedat... povedzte co potrebujete... jedno pouzivam ako navigaciu na tablete samsung.. a druhe mam LG s androidom 2.2 na ktorom mam tez klienta ale toho pouzivam na to aby som si skontroloval kolko mam bodov ked som na mape.. tam som ako autobus MHD2... pod inym uctom.. tu som Nocturno7 a tam Nocturno76.. potrebujete novy ucet? pomozem...ale mam to ako telefon.. telefonujem s tym.. je to problem?
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Citroen Picasso C4
Image Image
Nocturno7

Postby guri211 » Mon Nov 21, 2011 7:32 pm

Ahoj Nocturno, potrebujem iba vytvorit novy ucet. Idealne je vytvorit ho na inom zariadeni ako pouzivas waze, aby si si nedokaslal existujuce nastavenia. Ak tam uz mas waze nainstalovany, treba ho komplet zmazat, nanovo nainstalovat, kliknut ze este nemas konto a vytvorit nejake. Potom mi prosim sukromne posli login a heslo. Nasledne toto meno a heslo treba z klienta zmazat a uz nepouzivat (bude ho pouzivat skript pre statistiky, tak aby sa to nebilo). Na danom zariadeni samozrejme nadalej mozes pouzivat waze, ale uz so svojimi prihlasovacimi udajmi.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 782 times
Been thanked: 466 times

Postby foxitrot » Mon Nov 21, 2011 7:34 pm

Nocturno7 wrote:mam volne... [..] a druhe mam LG s androidom 2.2 na ktorom mam tez klienta ale toho pouzivam na to aby som si skontroloval kolko mam bodov ked som na mape.. tam som ako autobus MHD2... pod inym uctom..

Aja som myslel, ked som to videl pred par dnami, ze to ma "frajerka" na kontrolu :lol:
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new social Android 4.0.xx.yyy (OP-X LOL-a-popp).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1879 times
Been thanked: 849 times

Postby Nocturno7 » Mon Nov 21, 2011 7:41 pm

no frajerku uz nemam par mesiacov ale radsej by som jej nepovedal o tom :-) no keby to malo rychlejsie nacitanie pozicie je to taky lacny konkurent trackingu co.. heh...ale teraz ti mi vravel kamarat ze nasiel stranku niakeho rusa co ma vlastny satelit na obeznej drahe a za 100eur rocne ponuka live prenos z kamery satelitu s kvalitou Google a rozpoznanim az tvare... uplna haluz...
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Citroen Picasso C4
Image Image
Nocturno7

Postby guri211 » Mon Nov 21, 2011 7:45 pm

foxitrot wrote:Aja som myslel, ked som to videl pred par dnami, ze to ma "frajerka" na kontrolu :lol:

Aj ja som si vsimol, myslel som si ze DPB zavadza Waze na vsetkych autobusovych linkach :D
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby Nocturno7 » Mon Nov 21, 2011 7:52 pm

Ty a vies ze ma to napadlo ? ked som zapol waze prvy krat a zistil o com to je tak ma to hned napadlo ze keby to mali vsetci tak mame siet kde nas muzu vidiet vsetci... kde sme kde mozu nastupit a kde nas uvidia dispeceri ktory maju prehlad o premavke a o tom kde trcime.. aj ked teda kazdy autobus dpb ma satelitny tracking a oni to vidia live na monitore kazdy autobus + kazdy ma digitalnu vysielacku s moznostou osobneho hovoru ale takto by to bolo aj pre ludi hehe... ale problem je asi to ze by tu na obrazovke mobilu nebolo nic ine ako kopa kolecok s dudlikami a ked si predstavim starych pardalov za volantom ktory sa pocas jazdy hraju s mobilom co v zivote ani nevideli a tukaju na tlacitko hlasenie tak sa len smejem...
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Citroen Picasso C4
Image Image
Nocturno7

Postby guri211 » Mon Nov 21, 2011 8:08 pm

Tak to by skor chcelo nejaky export do mapy z toho dispecerskeho systemu :) Keby vela vodicov MHD pouzivalo Waze, tak zdegraduju priemerne rychlosti na segmentoch so zastavkami a v konecnom dosledku by to bolo pre beznych vodicov kontraproduktivne.
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby foxitrot » Mon Nov 21, 2011 8:18 pm

guri211 wrote:Keby vela vodicov MHD pouzivalo Waze, tak zdegraduju priemerne rychlosti na segmentoch so zastavkami...

Rovnako aj na segmentoch s vyhradenym BUS pruhom - dvaja BUS vodici by kludne mohli zlikvidovat potvrdenu zapchu.
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new social Android 4.0.xx.yyy (OP-X LOL-a-popp).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1879 times
Been thanked: 849 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia