Post Reply

Hainburg-BA

Post by duky5
Dnes som šiel z Hainburgu do BA a waze ma stále tvrdohlavo posielalo na diaľnicu A6 s časom 57 minút do ružinova.
Ja som zase tvrdohlavo šiel po starej ceste a až v polovici cesty medzi Hainburgom a Wolfstahlom sa trasa konečne chytila s časom 30 minút. (dovtedy to na každej križovatke stále prepočítavalo trasu).
Je tam nejaký problém?
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times

POSTER_ID:387196

1

Send a message

Post by duky5
Díky :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
jedinu chybu co som videl je ten uzol s cervenou sipkou smerom k wolfstahlu.
inak okolo je dost neporobenych vedlajsich ciest, staci to tam vyvalcovat a dostanem moznost to tam upravit?
lebo ziadna zmena my nesla ulozit a to som tam par ciest upravil :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Videl som tam kúsok vedľa nedokončené cesty :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Otestujem :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Ako na potvoru som sa k tomu ešte nedostal :)
Inokedy mám cestu “okolo “ aj viackrát do týždňa a teraz nič.
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Tak paráda, už je to ok :)
valcoval som tam aj nejaké nové cesty, lebo v pc mi niektoré nešlo pridať a opraviť, je tam nejaký zlý uzol, no blblo to a skákalo na vedľajšiu cestu :(
Je to cesta (nedokončená) čo ide z Hainburgu do vedľajšej dediny Bad niečo...neviem to tam upraviť a ani kúsok cesty vymazať :(
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Aha, buď je to tým, alebo tým že som sa prihlásil z iného pc. Na druhom pc mi už išla urobiť zmena, aj pridať cestu...potom mi šlo uložiť zmeny aj na notebooku.
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Valcoval som aj to námestie čo si opravoval, blblo tam gps tak som to ešte ručne opravoval + pochodil som okolité bočné ulice. Potom som pobehal aj druhú stranu ako je nemocnica, aj dnes som kúsok valcoval ako je penny market na križovatke doľava cez “bránu “...potom ešte ako sa ide okolo kirchbergu dole do ďalšej dediny k múzeu carnuntum som robil.
Vyplniť ulice som si nechal na neskôr, nemal som si ich ako písať za jazdy, to som chcel urobiť neskôr na pc :)

Čiže väčšinu som valcoval, niečo som urobil cez pc podľa mapy, zdá sa mi že tam tie podklady nejako sedia...
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Valcoval som ešte aj ulice vedľa kúpaliska a aj parkovisko pred kúpaliskom :) zabudol som spomenúť :) len mi niekedy medzi domami dosť skáče signál :(
Inak signál domácej siete mám až takmer po JET pumpu :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message