Post Reply

Nekompletní seznam preferovaných čerpacích stanic

Post by splichy
Zdravím vespolek,

už delší dobu mi nejde vybrat preferovana cerpaci stanice OMV, v seznamu stanic proste neni. Problem se objevil cca 2 verze zpet, doufal jsem ze to v dalsi verzi opravi, ale stale to nejde. Ted mam 3.9.4.0, Nexus 4 Stock 4.4.4, zkusil jsem reinstall, ale nic.

Ma nekdo stejnej problem, pripadne navrh co s tim? Pouzivam predevsim ve sluzebnim aute a musime tankovat u OMV, takze by se preference OMV celkem hodila.
Screenshot_2015-04-27-10-34-47.png
OMV a dalsi proste chybi
(97.66 KiB) Downloaded 395 times
Screenshot_2015-04-27-11-34-21.png
OMV najde, ale nejde filtrovat
(138.92 KiB) Downloaded 393 times
splichy
Posts: 4

POSTER_ID:2687919

1

Send a message

Post by d2-mac
splichy wrote:Kde to muze jeste byt ulozeno kdyz ne v /storage/emulated/0/waze ?
Podívej se do souboru search_conf v adresáři waze.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by GinBook
Zrovna minulej tyden jsem to resil.
Tyto data se vzdy stahuji po nainstalovani Waze znova. Pokud se nestahnou data cele, potom se oblibene cerpaci stanice nezobrazi dobre.
Neco podobneho se deje i u hlasovych pokynu.

Tedy reinstal, zapnout Waze idealne na WiFi a nechat natahat data.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nechtěl jsem být upřímný,ale budu. Je to hlášená chyba asi tak 3 roky. Jediná pomoc je několikrát přeinstalovat. Možná bych tam dal ještě prvek vyčistit a restartovat telefon před znovu nainstalováním. Nedávno jsme zkoušeli z kolegou vitj jaký máme seznam a zjistili jsme, že máme oba něco jiného. Potom se přidal ještě ten můj kolega co také vyžadoval OMV a také to měl jinak. Jemu pomohla přeinstalace. Já to dál neřešil, bo svoji Benzinu v seznamu mám. ;-)

Trpělivost příteli.

Otevřu to téma na dalším setkání (za 14 dní) a porovnáme si seznamy s kolegy.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by komichal
GinBook wrote: porovnáme si seznamy s kolegy.
Uf, jsem se lek. Snad zůstane jen u těch seznamů.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by LiborPospa
Já ji tam mám :-ohttp://images.tapatalk-cdn.com/15/04/27 ... 1ffc3b.jpg

Odesláno z mého Sony Xperia L pomocí Tatapalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by splichy
Znovu jsem zkusil: smazat data, cache, odinstalovat app a smazat slozku waze, znovu jsem nainstaloval a stale nic, seznam benzinek je stale stejne kratky. Kde to muze jeste byt ulozeno kdyz ne v /storage/emulated/0/waze ?
splichy
Posts: 4
Send a message

Post by splichy
Tak mi konecne odepsali na ticket ktery jsem na to zalozil, s tim, ze by to melo byt opraveno - bohuzel nic a stale to nejde.
Pomoci man in middle utoku jsem zjistil ze nekompletni seznam posila server. Pokousel jsem se prijit na zpusob jak odpoved od serveru upravit, ale bez znalosti definice protocol bufferu ktery pouzivaji to je v podstate nemozne - jednoduche nahrazeni textu v odpovedi od serveru nestaci protobuf pouziva nejaky kontrolni soucet.

Do ticketu jsem jim popsal co vsechno jsem vyzkoumal, tak uvidime zda to k necemu povede.

Jinak workaround je jednoduchy - staci vzit search_conf ze stare zalohy, v mem pripade z te prosincove kde to jeste fungovalo. Jen uvidime zda to prezije updaty appky
splichy
Posts: 4
Send a message