Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Guri přiznej se!
Ty neděláš nic jiného než píšeš do veškterého tisku na Slovensku a oni to jen vydávají.
To přece není možné takto nezávisle na sobě psát tolik článku v tak krátkém období.

Nechápavě sedím a zírám...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nemůžu nic najít, tedy aspoň na internetu.

Včera jsem se koukal na množství wazerů v klientovi a spousty kolon, nehod atd... a to jak v Praze tak v Brně a k tomu se přidala D1 od Vyškova až po Rosice. Je možné, že si sami wazeři dělali reklamu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jsem zvedavy zda to Pistovi uverejni...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Uz je vse uverejneno pod clankem v diskuzi.

Mozna by jsme ho mohli pozvat na setkani v Praze a ukazat mu nejaka data a on by mohl vysvetlit nekolik jeho nazoru.
Prinos by byl oboustranny, nam by ukazal problemy a nazory z druhe strany a my ukazali nekolik pravdivejsich cisel. ;)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
také jsem mu napsal pár drobných vět:

GinBook napsal:
07/11/2013 v 16:27
Tady je tolik zavadejicich informaci, az hanba!

Obcas by nebylo naskodu, overit informace aspon z mistnich zdroju a lidi kteri stoji v pozadi teto aplikace v CR nebo SK. Nebo nejlepe primo vyvojaru aplikace.

ODPOVĚDĚT
redakce napsal:
07/11/2013 v 21:39
třebajak?

ODPOVĚDĚT
GinBook napsal:
Komentář čeká na schválení.
08/11/2013 v 00:29
Už jenom třeba na česko-slovenském fóru viewforum.php?f=22

Tady jsou nějaké informace o statistikách
http://wazestats.com/active.php
http://wazestats.com/old

Samozřejmě není vše dokonalé.
Třeba penetrace uživatelů v ČR není tak velká, aby byly všechny omezení a problémy na cestách zaznamenány. Ale jak psal někdo výše postupem času se komunita rozrůstá a stav se zlepšuje. Chce to čas. Navíc penetrace uživatelů v Praze začíná byt docela uspokojující.

Také jsou občas problémy s aktualizací map. My (editoři)sice rychle reagujeme na různé uzavírky a problémy na silnicích a podle toho nastavíme routing tak, aby to uživatele přes tyto místa nenavigivalo, ovšem poté a to je co se dá vytknout, čekáme 2 dny a někdy mnohem déle na aktualizaci na serverech.

A několik dalších drobných problémů.

Klidně přiznám, že jsem jeden z těch co pracují v pozadí této aplikace v ČR a vůbec mi nevadí negativní názor z druhé strany. Je dobré slyšet taky druhou stranu. Jen musí být trošinku přesnější, než jsem četl v článku.

Mimo jiné, pokud máte čas 22.11.2013, máme setkání v Praze lidiček pracujících v pozadí aplikace Waze z ČR a SK. Můžeme probrat problémy, které jste zjistil(i) při testování aplikace a z naší strany upřesnit některé nesrovnalosti. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Panove, my si vychvalujeme svoji praci a to smrdi. Slapl nam trochu na palec. :)
Ted si sahneme kazdy na svedomi a do systemu waze,pro ktery mame pojmenovani "lebo waze"

Sice to panacek napsal, jak bych to rekl, nesikovne, ale priznejme si, problemy tu jsou a to velke. Vlastne skoro uplne jine nez napsal. :)
Bohuzel to ovsem obcas navazuje na to co pise.

Vetsina problemu je ale podle vseho na strane vyvojaru waze, kteri dle mne ignoruji zakladni problemy na ktere uzivatele upozornuji. A mam pocit, ze ignoruji i samotne Champs.

Vzakladu by mel klient fungovat na 99,9%. To je to co dela reklamu, kvuli cemu prichazi novi lide a vubec. Funguje to na 99,9%???

Jak dlouho se resi routing, delka upozorneni, nesmyslne uzavirky, atd...

Jake problemy mame v pozadi aplikace je vec druha, byť to navazuje na toho klienta.
Klient by mel byt prioritni ve fungovani.

Tim ze jezdi v Tel Avivu 6000-10000 lidi denne si asi zamestnanci waze mysli jak je to super.
Asi dlouho necetli zadnou negativni tiskovou zpravu jako my. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message
Last edited by GinBook on Fri Nov 08, 2013 7:43 pm, edited 1 time in total.

Post by GinBook
To znamená, že může dojít k mírnému odlivu uživatelů od Waze ke Google maps.
Uvidíme co na to statistiky.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
shalafi wrote:To je trochu divné, znie to ako keby ponúkali platenú navigáciu zadarmo ..

=sent from my OneS=

Já mám zato, že to je na právníka. Minimálně by zaplatil soudní výlohy + odstranění klamavé reklamy, nebo změnění textu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jsem je tam musel nakopnou na mobilmanii.cz. To, že vydali jako bleskovku je věc druhá. Ale reakce na nakopnutí 1 hodina.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Sibstr:

Super!


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message