Padanie klienta

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, guri211, GinBook

Padanie klienta

Postby dusan2020 » Sat May 09, 2015 1:28 pm

Zdravím, dnes mi z neakého dôvodu padal klient keď som pridával fotky k miestam. Presnejšie povedané, dokázal mi urobiť 2 fotky a odoslať ale pri snahe o pridanie tretej mi vyhodilo problem s app Waze a ukoncilo mi ju. Neviete mi poradiť ako to vyriešiť, alebo je to neaká všeobecná chyba ? :|
;)
dusan2020

Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times

Re: Padanie klienta

Postby dusan2020 » Mon May 11, 2015 5:50 pm

nocommenta ja som toho 9, ako som sem písal, ale pridával aj na iné miesta fotky, dokonca skôr ako na to miesto, kde je odomňa 5 fotiek, ktoré ani nie sú všetky s toho istého dňa. Tie ostatné miesta mali nižší zámok ako L3 a urobilo mi to to isté po 2 fotkách ako na mieste s L3.
Môžeš mi teraz prosím ťa vysvetliť, prečo mi teda vždy predtým aj potom padal klient ?
;)
dusan2020

Postby dusan2020 » Tue May 12, 2015 1:48 pm

nocommenta pocuj ale ja som pridal 2 fotky najskôr pre L1 a pri pridávaní 3 fotky mi vyplo waze AŽ POTOM som pridal 2 fotky pre L3 v ten istý deň a tiež mi vyplo waze.
Potom až na ďaľší deň som pridával ďaľšie kde ma taktiež vyplo.
Tých 5 fotiek, ktoré tu dokola rozoberáš boli z 2 dní spolu a nie z jedného.
To aj tak akože je dôvod na padanie app ?
;)
dusan2020

Postby EfendiM9 » Mon May 11, 2015 8:51 am

Jedna vec je, že neumožní pridávať fotky/landmarky a druhá, že padne aplikácia...

nocommenta: tebe tiež padala aplikácia, keď si bol blokovaný a snažil si sa pridať foto?
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester
EfendiM9

Has thanked: 199 times
Been thanked: 203 times

Postby EfendiM9 » Mon May 11, 2015 2:00 pm

5 je pekné číslo.
Si to teraz testoval?
Lebo chybová hláška po bane je, IMHO, OK.
Pád aplikácie už ale nie.
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester
EfendiM9

Has thanked: 199 times
Been thanked: 203 times

Postby ma5jkl » Tue May 12, 2015 1:05 pm

co potrebujete otestovat? ja som urcite este nic neodfotil, takze ak nieco pofotim a zamietnete mi to tak by som mohol dostat ban :-) neviem ci na ten pocet ma vplyv aj level editora.... staci teda odfotit 5 fotiek a to je vsetko?

pripadne neda sa od HQ vyziadat rovnaky ban bez toho aby som sa musel otravovat s fotenim?
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 934 times
Been thanked: 837 times

Postby nocommenta » Mon May 11, 2015 7:24 am

dusan2020 wrote:Zdravím, dnes mi z neakého dôvodu padal klient keď som pridával fotky k miestam. Presnejšie povedané, dokázal mi urobiť 2 fotky a odoslať ale pri snahe o pridanie tretej mi vyhodilo problem s app Waze a ukoncilo mi ju. Neviete mi poradiť ako to vyriešiť, alebo je to neaká všeobecná chyba ? :|

Pridal si 5 obrázkov na landmark zamknutý zámkom 3, ktoré podliehajú schváleniu editorom úrovne 3 a viac, po ich odsúhlasení môžeš ďalej pokračovať...

Toto sa mi už stalo...

Problémom je, že editorov úrovne Ln po pridaní určitého počtu fotiek na landmark so zámkom n+ Waze zablokuje, a neumožní im pridávať fotky ani na landmarky so zámkom n, n-, a ani vytvárať nové miesta...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 93 times
Been thanked: 319 times

Postby nocommenta » Mon May 11, 2015 1:33 pm

EfendiM9 wrote:Jedna vec je, že neumožní pridávať fotky/landmarky a druhá, že padne aplikácia...

nocommenta: tebe tiež padala aplikácia, keď si bol blokovaný a snažil si sa pridať foto?

Kontrolujem vo WME oblasť s mnou pridanými fotkami na landmarky, takže po piatom obrázku na landmark L3+ mi už neumožnilo pridať ďalšiu fotku...
Poslalo mi nejaké hlásenie o probléme s aplikáciou, a či mi ju aj ukončilo alebo nie, tak to vážne dnes netuším (môžeme to otestovať...),

Prepracovali sme sa k číslu 5 na pridanie fotky na landmark s vyšším zámkom, tých 5 snímok teda nie je veľa najmä, ak sa človek pohybuje v nejakej fotogenicky atraktívnej lokalite...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Mon May 11, 2015 2:11 pm

Teraz nie, ale môžeme sa na teste dohodnúť...

EfendiM9 wrote:5 je pekné číslo.
Si to teraz testoval?
Lebo chybová hláška po bane je, IMHO, OK.
Pád aplikácie už ale nie.

5 mi vyšlo z marcového neúspešného fotenia, a teraz aj dusan2020 bol po piatich odstavený...
Môžeme sa na teste dohodnúť...
Aj k zneniu chybovej hlášky sa môžeme prepracovať...
Taktiež aj k pádu alebo zotrvania aplikácie...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Tue May 12, 2015 10:55 am

EfendiM9 wrote:Si to teraz testoval?
nocommenta wrote:Teraz nie, ale môžeme sa na teste dohodnúť...

Už nie som vhodný testovací králik (pravdepodobne stačí prekonať len raz kritický počet 5)...

7 záberov skončilo na landmarkoch L3, 2 mali byť na landmarku L4 (najbližšie bol len Dunaj, ktorý je plošne trochu priveľký, a tak sa zosunuli z neho na blízky landmark a bod L1)...

dusan2020 wrote:nocommenta...
Môžeš mi teraz prosím ťa vysvetliť, prečo mi teda vždy predtým aj potom padal klient ?

Obávam sa, že nie (inak na mape už nestrašia ako neodsúhlasené fotky, ktorých si autorom)...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Next

Return to Czech Republic and Slovakia