Post by jakudo
Chápu. Ten člověk se proháněl po Praze, tak mě ani nenapadlo, že nemusí být z ČR...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
No, jelikož nevím, jak se tady uživatelé hledají a není to pro mě až tak velký problém, tak to asi řešit už nebudu. Každopádně díky za rady a vysvětlení;)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Jasný. No hleda ho nebudu a pátrat po bodech také ne. Mě i dashboard, i klient ukazují stejné hodnoty, takže já jsem spokojený. Je mi v podstatě jedno jestli mám u své ikonky meč nebo štít (i když meč vypadá lépe :D ), jen mě to dnes přišlo jako zajímavá otázka:)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
jj, to jsem si tam taky přečetl. Jen mi to prostě u některých lidí nesedělo co do počtu bodů. Ale pak jsem se dozvěděl, že v klientovi, to občas ukazuje špatné hodnoty (což jsem si pak potvrdil, když jsem to zkoušel na dvou zařízeních se dvěma waze účty).
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Ještě jeden dotaz. Včera jsem při nějaké jízdě dostal bonbónek se 750 body (což bude asi za vytváření map), ale nějak se mi to nikde nepřičetlo. Kam se tyhle věci načítají? Teď moc nejezdím (spíš MHD), tak bych nerad přišel o ty body za vytváření map :) Chci se konečně dostat o kategorii výš a mít u svého wazera meč :)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
aha. Tak tedy budu čekat :)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by MagicOfLA
jakudo wrote:]
Taky jsem si všimnul, že ty body vlastně moc ani nesedí. Koukám teď na nějakého uživatele (IOIEq), který má 44317 bodů a má rank 3479 a tím má u své ikonky i meč.
Já mám 44762 bodů, hodnocení mám 4714 a mám teda pořád "jen štít" a píše mi to, že pro postup dále potřebuji cca 5000 bodů.

To bodování je prostě nějaké podivné:)
Roaylty rank sa hodnoti v ramci statu a este sa meni podla poctu uzivatelov...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
jakudo wrote:Dobrá to beru, ale tak jako tak mám víc bodů a jsem níž a je v celku jedno, jestli to bereš uvnitř státu nebo mimo stát. Nebo se snad pletu?
To že jemu v jeho štáte stačí 45k bodov na meč ešte neznamená, že to bude stačiť tebe tu v Čechách. Tu sú totiž na šľachtu kladené vyššie požiadavky. :)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
jakudo wrote:Chápu. Ten člověk se proháněl po Praze, tak mě ani nenapadlo, že nemusí být z ČR...
No ked si presne spomenies ako sa volal, mozes si ho na tychto strankach preklepnut, ale hentaky nick vraj neexistuje...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
MagicOfLA wrote:
jakudo wrote:Dobrá to beru, ale tak jako tak mám víc bodů a jsem níž a je v celku jedno, jestli to bereš uvnitř státu nebo mimo stát. Nebo se snad pletu?
To že jemu v jeho štáte stačí 45k bodov na meč ešte neznamená, že to bude stačiť tebe tu v Čechách. Tu sú totiž na šľachtu kladené vyššie požiadavky. :)

M.
V novom klientovi su k tomu uz i vysvetlivky.

Rank Waze Warrior (stit) ma 10% ludi daneho regionu.
Waze Knight (mec) maju 4% ludi
a Waze Royalty (korunu) ma najvyssie 1%.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message