Post Reply

Nemožnost po ověření telefonního čísla se přihlásit k účtu.

Post by nikilauda
Ahoj,

prosím o radu, resp. nasměrování co s tím.

Problém: Nemohu se přihlásit k účtu.

Stav:
Mám zaregistrované tel. číslo k účtu (původní účet Waze). Účet je funkční, mohu se přihlásit přes web, po zadání tel. čísla a ověření Waze účet najde.
Po potvrzení, že jsem to opravdu já chvilku chroustá a nakonec napíše "Přes všechno naše úsilí se nám nepodařilo ověřit váš účet. Pravděpodobně je nenávratně ztracen".

Díky za pomoc,
Nikilauda v.r.
nikilauda
Posts: 4
Been thanked: 4 times

POSTER_ID:894396

1

Send a message

Post by GinBook
Predpokladm, ze nemas vytvorene heslo a mozna nemas ani prirazeny email k uctu. Registroval jsi se jen pres tel. cislo. Naslednd jsi ted nekdy provadel s telefonem divociny. Reklamace telefonu, reinstalace androidu, novy telefon atp..

Bez na web www.waze.com
Dej prihlasit. Dej neznam heslo.
Nech si poslat heslo respektive ti prijde SMS pro znovu nastaveni noveho hesla. Vytvor si ho.
Vyzkousej se nyni prihlasit na web se jmenem (zvolena prezdivka) a heslem.
Pokud se to povede, vyzkousej se pres jmeno a heslo prihlasit do aplikace v telefonu. Az potom si hraj s overovanim pres cislo.

Ne vzdy je viteztvi jiste, drzim palce. Bohuzel se uzivatele zameri na prihlaseni pres cislo, ale uz se nedoregistruji, aby meli plnohodnotne prihlaseni.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by nikilauda
Ahoj,

ano, byl jsem nucen provést wipe, přestal mi fungovat Google obchod.

Účet mám a měl jsem spárován s emailovým účtem. Na web jsem se přihlásil,
Zkusil jsem resetovat heslo odkaz v mobilu. Bez efektu. Při pokusu o přihlášení v aplikaci pomocí loginname/password píše "Přihlášení selhalo: Chybné Potvrďte prosím správnost přihlašovacích údajů". Jak jsem psal výše, přes web není s přihlášením žádný problém.

Ano telefonní kontakty jsou jiné, resp. je jich tam opět o pár desítek více.

Že jsem vůbec v minulosti zadal do Waze telefonní číslo...
Ideálně pokud lze dát tel. číslo skrze účet na webu pryč (nikde jsem to nenašel).

Nápady na řešení jdou vítány.
nikilauda
Posts: 4
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by nikilauda
Aplikovaný postup (Android 5.1.1)
Nastavení - Aplikace - Waze -"Vymazat data"
Waze - souhlas "End User Licence Agreement" - "Máte již účet?" - zadán uživatel a heslo - přihlášení
Hláška "Potvrďte prosím správnost přihlašovacích údajů".

To že to nelze si vysvětluji právě tím tel. číslem...
Je možno skrze web účet zrušit autorizaci tel. číslem?
nikilauda
Posts: 4
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by nikilauda
Vyřešeno.

Jo, kdybych řádně četl a přesně konal co bylo psáno...

Správný postup opravdu je:
1. Nastavení - aplikace - odinstalovat Waze
2. Smazání adresáře "Waze" jak v interní paměti, tak na SD kartě
3. Opětovná instalace Waze
4. Po zadání login name a password a následně po zadání ověření skrze tel. číslo je Waze opět funkční.


Díky za pomoc ;)
nikilauda
Posts: 4
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by vitj
Problém je v tom, že jako druhé ověření funguje porovnání seznamu kontaktů. Pokud se jedná o telefon, kde je nová instalace nebo jiný telefon a jsou na něm odlišné/žádné kontakty, tak ověření přes číslo neprojde. Stačí pak se přihlásit přes jméno/heslo jako na webu a účet je rázem nalezen.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
To je divné, login přes jméno/heslo by měl fungovat, když funguje i přes web. Zkus odinstalovat a smazat adresář waze, pak novou instalaci a rovnou na jméno/heslo.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message