Post Reply

Parkoviště ZOO Praha

Post by bebebrumik
Při snaze trochu zpřehlednit parkoviště v ZOO jsem narazil na jedno, které podle webových stránek ZOO neexistuje a podle UR nejspíš také ne. Znáte to tam někdo? Je možné, že ho otevírají třeba jen ve špičce?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 88.3534954
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times

POSTER_ID:15453753

1

Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
Radši jsem to smazal :-)
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
Pokud to otevřou, orcite dají kolem šipky s nápisem parking :)

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by Grepa
No a nebylo by dobré nechat / vrátit ten parking s popis "[P] ZOO (záložní)", nebo jiný vhodnější přívlastek? Např. vedlejší, dočasné, ... nebo jiné vhodné ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Jj Vitj i BBB, mají pravdu :), to je bez diskuze, obecně ten Landmark není k ničemu ;). Ale když se to nechá bez Landmarku, do 1/4 roku (maximálně) tam bude Parking od L1+, co to jako opraví a bude rád jak našel v Praze takovou botu. Ale jinak v pohodě, já co jsem za wazkarieru udělal sotva padesát Landmarku nejsem vůbec způsobilý rady v tomto segmentu. Problém logiky editací v WME je, že ještě nějak omezeně můžeme určovat, jak to chceme, to znamená => zakreslit (případně zamknou), ale nemůžeme definovat že tu nechceme nic. Vždy se najde někdo, kdo tam i v dobré víře něco načmárá :). Viz chodníky, cyklostezky, pidiparkoviště, umělecké pojetí landmarků či segmentů atd.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by tex232
Já se kt tomu třeba přiznám maloval jsem to já - bylo tam hodně pohybů - GPS, tuším i UR nevímjak to používají možná jako dočasné parkoviště na některých ortofoto je to vidět.

Klidně to smažte ať to nemate pokud by to otevřeli tak se to ukáže a namaluje znovu.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tmx643
Ahoj, hele, to je fakt za plotem, tam se jede okolo žiraf. :) Zjevně dle orto to bylo někdy v létě o víkendu použité jako parkoviště, ale normálně není. Dokonce i ta ulice vedoucí k tomu by měla být jako soukromá cesta, je to za plotem, to je vidět i na street view.
I na posledních dostupných fotomapách z října (na http://www.geoportalpraha.cz/cs/mapy-online ), kde je jinak našlapáno na tom druhém parkovišti u žiraf, je to zavřené.
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by vitj
Moc často otevřený není, tak by to spíš mátlo. Asi jen to otevřou jen při nějaké větší akci a pak už není problém se tam dostat i bez navigace od vedlejšího parkingu :-)
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message