Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Blbne mi...

Post by BartekKrkovicka
Ahoj, potřebuji poradit. Stává se mi, že mi při navigování vyskočí okno jestli si přeji ukončit waze, na pozadí naviguje dál, okno nelze vyrušit. Všiml jsem si, že se to stává, když se změní síť z G3 na G. Mám Android 4.4 KitKat, Prestigio Grace, T mobile
BartekKrkovicka
Posts: 21
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:17083884

1

Send a message
https://jpeg.cz/images/2015/06/29/Fk7Ul.jpg
Prestigio Grace PSP7557 Super AMOLED plus, Android 4.4 KitKat

Post by arno1204
Ahoj,

měl bych dotaz, co je špatně ? Když chci odeslat hlášení o koloně atd do mapy, tak mi to napíše :

Sorry, your reporting privilegs were disabled as a result of multiple complaints by users. If wrongfully flagged email flaged email flagged@waze.com

Nevím, kdo by si na něco stěžoval atd ....Tak jsem napsal na ten email a nikdo se neozval ...

Kde je chyba ???

Díky
arno1204
Posts: 4
Send a message

Post by arno1204
No tak to teda nevím, nemyslím si, že bych zadával na stejném místě stejnou hlášku ... Ono to už mám tak déle, takže fakt nevím, jestli jsem něco prováděl ..... By mne to zajímalo, co to bylo, že přišel BAN, nic vědomého .... Jedinou věc, teď si to tak myslím bylo to, že jednou cestou vlakem z OV do Phy jsem si zapnul navigaci a samo, že musela mít chaos, když se jede po kolejích .... To bylo vše.
arno1204
Posts: 4
Send a message

Post by arno1204
GinBook wrote:
arno1204 wrote:Ahoj,

měl bych dotaz, co je špatně ? Když chci odeslat hlášení o koloně atd do mapy, tak mi to napíše :

Sorry, your reporting privilegs were disabled as a result of multiple complaints by users. If wrongfully flagged email flaged email flagged@waze.com

Nevím, kdo by si na něco stěžoval atd ....Tak jsem napsal na ten email a nikdo se neozval ...

Kde je chyba ???

Díky
Ahoj

Automatický systém tě zablokoval na zadávání hlášek pro podezření na falešné hlášky.
Takže počítám, jsi jich posílal nepřiměřené množství na stejném místě nebo blízkém místě ve velkém počtu. Aby tě systém zablokoval tak jsi se musel hodně snažit. Otázka je tedy jak to vidíš ty a co jsi dělal... povídej.

Bohužel se setkáváme s těmito případy, pokud někdo zadá policii, díru na silnici, odstavené vozidlo na 50 metrech 5x, a tak pořád dokola po 5 minutách, tak prostě přijde BAN.
No tak to teda nevím, nemyslím si, že bych zadával na stejném místě stejnou hlášku ... Ono to už mám tak déle, takže fakt nevím, jestli jsem něco prováděl ..... By mne to zajímalo, co to bylo, že přišel BAN, nic vědomého .... Jedinou věc, teď si to tak myslím bylo to, že jednou cestou vlakem z OV do Phy jsem si zapnul navigaci a samo, že musela mít chaos, když se jede po kolejích .... To bylo vše.
arno1204
Posts: 4
Send a message

Post by arno1204
No tak to teda nevím, nemyslím si, že bych zadával na stejném místě stejnou hlášku ... Ono to už mám tak déle, takže fakt nevím, jestli jsem něco prováděl ..... By mne to zajímalo, co to bylo, že přišel BAN, nic vědomého .... Jedinou věc, teď si to tak myslím bylo to, že jednou cestou vlakem z OV do Phy jsem si zapnul navigaci a samo, že musela mít chaos, když se jede po kolejích .... To bylo vše.
arno1204
Posts: 4
Send a message

Post by BartekKrkovicka
Nemám poškozený display, dělá to i bez držáku... Všiml jsem si, že v oblasti pokrytí sítí 3G, HSPA, EDGE to nedělá, jakmile vjedu do oblasti pokrytí GPRS to začne dělat...
BartekKrkovicka
Posts: 21
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times
Send a message
https://jpeg.cz/images/2015/06/29/Fk7Ul.jpg
Prestigio Grace PSP7557 Super AMOLED plus, Android 4.4 KitKat

Post by BartekKrkovicka
porubcan wrote:Vies to natočiť na video? plus zapni debug mod, aby boli loby - do cieľa zadaj 2##2

Sent from my HTC One using Tapatalk
Ahoj, tak zdatný nejsem... V nastavení sítí si mohu vybrat preferovat 3G nebo 2G a nebo automaticky. Pokud nechám automaticky a přejedu do oblasti, kde není pokrytí 3G a přeskočí to na 2G, ale i opačně, v tom momentě vyskočí okno o potvrzení ukončení Waze, které nejde ukončit, donekonečna se objevuje
BartekKrkovicka
Posts: 21
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times
Send a message
https://jpeg.cz/images/2015/06/29/Fk7Ul.jpg
Prestigio Grace PSP7557 Super AMOLED plus, Android 4.4 KitKat

Post by BartekKrkovicka
Dík za ochotu poradit porubcan :D Vyřešil jsem to, byla to triviální věc. Používám Next Launcher, kdy jeho Home patch - volitelná součást, která zajišťuje, aby byl NL vždy jako priorita se zřejmě omylem domníval, že dochází k nechtěné změně.... nepotřebuji tuto součást launcheru, odinstaloval jsem ji a Waze šlape jako hodinky :D
BartekKrkovicka
Posts: 21
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times
Send a message
https://jpeg.cz/images/2015/06/29/Fk7Ul.jpg
Prestigio Grace PSP7557 Super AMOLED plus, Android 4.4 KitKat

Post by FrantisekKodes
Ahoj.
Nezobrazuje se mi mapa.
Jsem jen já a připadní Wazeři okolo na bílém pdkladu.
Nějaká rada?
Díky
FrantisekKodes
Posts: 1
Send a message

Post by GinBook
arno1204 wrote:Ahoj,

měl bych dotaz, co je špatně ? Když chci odeslat hlášení o koloně atd do mapy, tak mi to napíše :

Sorry, your reporting privilegs were disabled as a result of multiple complaints by users. If wrongfully flagged email flaged email flagged@waze.com

Nevím, kdo by si na něco stěžoval atd ....Tak jsem napsal na ten email a nikdo se neozval ...

Kde je chyba ???

Díky
Ahoj

Automatický systém tě zablokoval na zadávání hlášek pro podezření na falešné hlášky.
Takže počítám, jsi jich posílal nepřiměřené množství na stejném místě nebo blízkém místě ve velkém počtu. Aby tě systém zablokoval tak jsi se musel hodně snažit. Otázka je tedy jak to vidíš ty a co jsi dělal... povídej.

Bohužel se setkáváme s těmito případy, pokud někdo zadá policii, díru na silnici, odstavené vozidlo na 50 metrech 5x, a tak pořád dokola po 5 minutách, tak prostě přijde BAN.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message