Post Reply

V editoru nejde pracovat se silnicema

Post by paaaja13
Ahoj,
nevíte někdo jestli se něco děje s editorem nebo s mapovými podklady? Nejde mi vůbec chytit žádná cesta. Ne, že by byla zamčená na vyšší level a po chycení mi nešla editovat. Ona vůbec nejde chytit. Landmarky mi chytit jsou.
Zkoušel jsem IE a Mozilu. V diskusích jsem nic nenašel. Zatím.
Dík za osvětu.
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times

POSTER_ID:16891088

1

Send a message

Post by bebebrumik
Tohle já reším už minimálně měsíc. Kamkoliv skočím daleko, musím nejdřív refreshnout segmenty abych je mohl označit. Celkem opruz. Ještě jsem nezkoušel povypínat skripty.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by Kebb01
To jste na tom ještě v klidu :)

Já sice segmenty chytnu, posunu, ale neuložím, nepomáhá refresh, zoom, posun... resp. refresh někdy ano, ale až dvacátý osmý... když vypnu skripty, tak taky nic, až když vypnu celou opici, tak nemám problém... ale kdo s tím má dělat? Bez skriptů... když jsem si na ně tak zvykl?
Tenhle problém mám už cca 1-2 měsíce...
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by ma5jkl
To mi robi tiez uz par tyzdnov, teraz sa do toho pritrafili dalsie problemy ale u mna vzdy stacil refresh a uz som segmenty vedel chytit. Skoda ze sa mi to deje cim dalej tym castejsie :-( takze kazdu chvilu robit refresh je o hubu.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by paaaja13
Aha, tak změna. Nejdou chytit jen někde. Neúspěšný jsem byl v Praze a v Úvalech u Prahy, úspěšný jsem byl v Jílovén u Prahy nebo v Dobříši. Takže někde chytím, někde nechytím.
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by paaaja13
Refresh nepomáhal. :-( A dokonce ani výměna internetového klienta. Ale... otevřel jsem si editor v místě, kde mi to chytit šlo (Kolín) a potom jsem se pokoušel chytat segmenty blíž a blíž k Úvaům a světe div se - dojel jsem tak až do těch Úval a tam jsem najednou chytal všechno, co jsem potřeboval. Teď to funguje normálně. Doufam, že tenhle postup nebudu muset praktikovat příliš často.
Díky za podporu!
Inu jsou věci mezi Waze a zemí....
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by porubcan
obcas sa s tym stretavam... niekedy staci zmena zoomu, inokedy refresh...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by vitj
Asi to bude nějaký script. Někdy se mi to také stane a když si pustím vedle jiný prohlížeč, který mám bez scriptů, tak je to bez problémů.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message