Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problém s editací v místě, kde jsem AM

Post by jakudo
Dělám teď na městě Jihlava. Teď jsem ale došel na místo, kde nějak nemůžu několik silnic editovat, mazat, vytvářet křižovatky. Pořád mi to píše:
"While you were editing, the elements you're trying to save have been modified and/or deleted.
Please refresh and try again."

Občas se mi to stane, ale když dám refresh, tak to pak funguje v pohodě. Netuší někdo co s tím? Zkoušel jsem vymazat cache, restartovat prohlížeč, jestli to náhodou není v tom, ale nejde to.
Konkrétně mi jde o tohle:
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT

Ulice Bratří Čapků, Seifertova a Žižkova, která se napojuje na tu Bratří Čapků. Chci tam udělat v okolí pořádně silnice, ale nejde to. Nějaká rada?
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:1031952

1

Send a message

Post by foxitrot
:(

Zial stava sa. V takom okamihu bud pomoze reload stranky s editorom, alebo vynimocne len pockat par hodin az den-dva.

Blame Waze :|
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by jakudo
tak to budu muset čekat těch pár hodin až několik dnů. Reload jsem zkoušel několikrát :/
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Steinj
jj presne tak plno krat se mi stalo ze se i vytvorili dve silnice vedle sebe a nesli upravovat... nejlepsi je pockat. vetsinou sem to nechal pul az den a opet to slo
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7