Post Reply

Ceny paliv jsou pryč

Post by libor_m
Dnes mi zmizely u ČS ceny paliv a ani nemám v nabídce možnost aktualizace cen paliv. Co se stalo? Tuší někdo?
libor_m
Posts: 14
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:17057089

1

Send a message

Post by AgentW4C
To musí být nějaká lokální nekázeň. Já ikonu mám a ceny na okolních benzínkách také vidím. Nepomůže vystoupit a nastoupit?
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message


Post by foxitrot
libor_m wrote:jj, u všech a ikona v hlášení také chybí
mám poslední verzi 3.9.4.0
na netuším jsem se dočetl, že se to občas stává a po nějaké době to zase naskočí, ale to byly příspěvky z roku 2013
A miesto ikony ČS máš kategórie pre vyhľadávanie? Mne sa to už pár krát stalo, naposledy asi pred mesiacom. Bude to vo všetkých verziách za posledných veľa mesiacov.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Myslíš u všech?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by libor_m
jj, u všech a ikona v hlášení také chybí
mám poslední verzi 3.9.4.0
na netuším jsem se dočetl, že se to občas stává a po nějaké době to zase naskočí, ale to byly příspěvky z roku 2013
libor_m
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by libor_m
Vystoupit ani nastoupit, otočit klíčkem v zapalování, nic :D Ani restart aplikace či telefonu.
libor_m
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by libor_m
Tak pro zpáteční cestě najednou opět vše ok. Za 2 roky používání aplikace se mi toto stalo poprvé.
libor_m
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by porubcan
zda sa, ako keby mal problem sa identifikovat v krajine kde su GS funkcne. t.j. bud ma pri starte problem zistit, ze je v CZ/SK alebo niekde na backende zblbne (meska, nedostavi sa), ze v krajine, kde sa uzivatel nachadza je GS funkcionalita povolena.

niekolko krat sa mi to tiez stalo v relativne nedavnej minulosti. niekedy stacilo pockat, inokedy sa to spravilo restartom... vie to niekto reprodukovat? a k tomu zapnut DEBUG a odoslat logy + podelit sa o cas a username kedy sa tak stalo + k tomu nejaky screenshot? a posleme to na support na preverenie...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester