Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
guri211 wrote:Vyhnúť sa diaľniciam -> Iba cesty III. triedy (Chápem že sú to aj cesty nižších tried, ale to už by sa nezmestilo)
Preco? Ved "Vyhnúť sa diaľniciam" je uz nejaku dobu spravne? (A hadam aj ostane spravne :evil: ak tu bitku neprehrame.)
porubcan wrote:perlin potvrdil, ze to teda nakoniec prehodnotili a ponechaju to ...
Perlin je zena ;) Zial vobec nebolo take zjavne, co to vlastne potvrdila...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Android 3.5.1.906:
  • "Gas station" / "Info" tab: je komplet po anglicky.
  • menu "Moj Waze":
    • "Moja nalada"
      • spresnujuce texty v zatvorke "(Pristupne ..)" by sa mali zacinat s malym "p",
    • "✂ Moje oblubene" - na Symbiane tam bolo nieco ako "✂ Moje kupony" a to mi este ako-tak davalo zmysel...
    • "Moje skore"
      • "Vsetci": vpravo su checkboxy s popismi "krajine" a "Vsetky krajinach" - to je asi na suboj s Translation timom o par volnych pixlov...
      • "[f] Priatelia": neprelozene
    • "Dalsie nastavenia"
      • "? Pomoc"
        • "O programe" - hromada zmrzacenych znakov, nielen v tej Japonskej casti, ale to asi bude problem Waze.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Po ukonceni valcovania novej cesty klient odporuca ist na livemap pre pomenovanie a zverejnenie novej cesty. Samozrejme nezmysel (preberany uz v nejakom fore), v transifexe som uz dal suggestion na editor.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:
foxitrot wrote:... v transifexe som uz dal suggestion na editor.
BTW absolutne netusim ako by som si mohol pozriet zoznam vsetkych suggestions (zrejme sa to neda), takze ak este nejaku hodis, pre istotu ma tiez upozorni cez forum.
Aha :o Dnes som dal este dalsie dve, ale kludne ma zabi... Asi tie "Moje kupony"?
A v minulosti som ich urcite dal vyse desat, netusim kam :|

Myslim ze to (zoznam suggestions) je nieco, co by Orit mala vyziadat od Transifexu. A Transifex hadam bude ustretovejsi a promptnejsi ako Waze s rok ziadanym zoznamom nasich URiek :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Rovnako ako v Subject: CZ: Překlady aplikace a webu:
foxitrot wrote:
Zirland wrote:Při plánování trasy, když si zobrazím alternativní trasy, je nepřeložena indikace TOLL
A vies ze aj u nas? Doteraz som myslel, ze je to ikonka. Ale pri jednej trase je "MÝTO".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Vcera som skusal vyhladavat ciele podla kategorii (chcel som sa cestou stavit v nejakej predajni potravin). Kedze v zozname sa ziadna kategoria na to nepodobala, musel som skusat. Nakoniec ta spravna bola "(24) Rozličný tovar" a vratila 4SQ zoznam predajni ako Billa, Lidl, Tesco, Kaufland, atd. - vo WME ich uvadzame ako "Supermarker/Market".

Navrhujem v klientovi premenovat na "(24) Rozličný tovar / supermarket" (na sposob "/$\ Banka / bankomat", hoci by som skor bol za oddelovanie ciarkou a medzerou, napr. (24) Rozličný tovar, supermarket).

Moj prvy pokus bol vlastne "[^] Obchod", ale tato kategoria vracala (az na vynimky) nakupne centra, oznacovane vo WME ako "Mall/Shopping Center". Preto navrhujem v klientovi premenovat na "[^] Nákupné centrum". ([edit] Videl som anglicke popisy, klient tam ma presne tu kategoriu "[^] Mall". Takze ziadam zmenu prekladu ;))
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Thu Jan 24, 2013 1:05 pm, edited 1 time in total.
Reason: Mall
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:
foxitrot wrote:Android 3.5.1.906:
  • "Gas station" / "Info" tab: je komplet po anglicky.
Co sa dalo som upravil, co sa nedalo som neupravil. :D
S tymto si nieco robil/hlasil? Fotrik vcera pisal, ze to nahlasil, tak reku ci je to chyba v aplikacii, ze to nepreklada, alebo chyba v nasom preklade (sa mi nezda, skor ze je nespravny zdrojovy retazec, ale cely dialog - to je uz moc na moj vkus).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote:https://www.transifex.com/projects/p/ap ... -store-36/ Zapomneli na Slovenstinu.
Fotrik, vdaka za upozornenie, napisal som Orit.
porubcan wrote:Uvitacia správa zacina:
Vitajte za hranicami, Wazer.
Original je:
Welcome aboard, Wazer. nie abroad.

Takže:
Vitajte na palube.
To je pekny preklep :lol:
To su tie hovorene hlasky, ze? Guri? ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
V novom je zoznam odporúčaní, ale historiu som nevidel.

Tú hlášku mám v správe po anglicky, nepreloženú.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
:( nazbieralo sa zopar neprelozenych a neskontrolovanych retazcov :oops:
(Horsie je, ze to ani neviem najst...)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Wed May 15, 2013 8:27 am, edited 1 time in total.
Reason: hladam hladam...
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).