Dnes som tade siel druhy raz a bude to kruhac s 0th exit. Dam odkaz na ten kruhac do Ziadosti o upravuguri211 wrote:Skontroluj ci tam nemas nahodou kruhac s "0th exit". Ak ano, je to problem mapy a hlasenia s tym nemaju nic spolocne. Ak nie, daj mi prosim vediet aku tam mas graficku instrukciu (kolky vyjazd, alebo ci vpravo, vlavo, rovno).sunko wrote: Plus na par miestach sa mi dnes po aktualizacii stalo, ze hlasenie bolo odseknute. Napr: na kruhovom objazde... A naraz ticho. Este pred par dnami ma na tom istom mieste navigovalo bez problemov.
ano je to presne ten
Práve som aktualizoval, som zvedavý čo prinesie.
Odoslané z môjho GT-I9100 cez Tapatalk
Odoslané z môjho GT-I9100 cez Tapatalk
Nebolo by krajšie použiť "smerom"?foxitrot wrote:Navrhujem zmenit nacim by sa navigacne instrukcie zmenili na "Drzte sa vlavo na Mileticova", "Odbocte vpravo na Einsteinova", atd.Code: Select all
to =na
(Super ze miestny interpret "code" nema problem odstranovat trailing medzery )
akákoľvek podobnosť so smero(vaní)m je čisto náhodná
Použitie smerom nevyžaduje skloňovanie, preto som to navrhol.foxitrot wrote:Hlaska "smerom" my hadam mala zmysel pri velkych zlozitych krizovatkach, alebo dlhsich nepomenovanych rampach (kde sa prenasa nazov najblizsieho pomenovaneho segmentu) a Waze by to kludne mohlo aj implementovat. (Ved daj navrh na UserVoice )vlado_s wrote:Nebolo by krajšie použiť "smerom"?foxitrot wrote:Navrhujem zmenit nacim by sa navigacne instrukcie zmenili na "Drzte sa vlavo na Mileticova", "Odbocte vpravo na Einsteinova", atd.Code: Select all
to =na
V nasom pripade by bolo este krajsie "na Mileticovu" ale to by chcelo sklonovanie (ci ako sa to teraz vola? ).
Pri drvivej vacsine krizovatiek nasleduje (casto pod pravym uhlom) hned uz ta druha ulica. Myslim ze "smerom" by bolo pritiahnute za vlasy? Osobne mi "smerom" pasuje k nazvu nejakej obce/mesta, kam sa treba uberat.
pre android je dostupná už verzia 3.0.1.1
popri geometrii treba spojiť aj dve dvojice zbytočne rozdelených segmentov
Diskutovali sme tu o tom, že to musí byť iný názov ako nasledujúci. Vyzerá to tak, že nepomenovaný segment nepostačuje.
Navrhujem skúsiť niečo neutrálne, napr. ALT+0160.
Navrhujem skúsiť niečo neutrálne, napr. ALT+0160.
Ten segment sa pred dvomi mesiacmi volal D1. Keďže pokračujúca diaľnica bola tiež D1 tak žiadnu hlášku to neaktivovalo. Diskusiou na fóre sme sa dohodli, že skúsime mu odobrať meno a uvidíme. Teraz vieme, že to nepomohlo. Tak máme na výber ALT+160 alebo "Exit D1 Žilina, Komárno".
EDIT: shalafi už medzičasom rozhodol
EDIT: shalafi už medzičasom rozhodol
Re: Slovenské preklady a navigačné povely