[SK] Nový formulár pre nahlasovanie uzávierok

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, guri211, GinBook

Re: [SK] Nový formulár pre nahlasovanie uzávierok

Postby dedii » Mon Oct 01, 2018 9:52 am

skubko wrote:
dedii wrote:super , bude to pravdepodobne na dlhšie , robia sa aj nove parkovacie miesta , priebežne informujem

No jo, mas pravdu, aj tam pisu, ze skola bude fungovat od septembra, takze zjavne planuju na dlhsie. Dal som teda do konca septembra, ved ked sa otvori, da sa uzavierka hned zrusit. Vdaka.

Iba hlásim že rekonštrukcia pokračuje , uzavrite ešte na týždeň. Budú ešte ukladať dlažobné kocky na parkovisko. Ak skončia skôr napíšem. Ďakujem
Huawei P30pro
dedii

Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Postby skubko » Mon Oct 01, 2018 1:26 pm

dedii wrote:
skubko wrote:
dedii wrote:super , bude to pravdepodobne na dlhšie , robia sa aj nove parkovacie miesta , priebežne informujem

No jo, mas pravdu, aj tam pisu, ze skola bude fungovat od septembra, takze zjavne planuju na dlhsie. Dal som teda do konca septembra, ved ked sa otvori, da sa uzavierka hned zrusit. Vdaka.

Iba hlásim že rekonštrukcia pokračuje , uzavrite ešte na týždeň. Budú ešte ukladať dlažobné kocky na parkovisko. Ak skončia skôr napíšem. Ďakujem

Vdaka, zatvorene do 7.10. 23:59.
skubko
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 119 times
Been thanked: 65 times

Postby dedii » Mon Oct 08, 2018 9:39 am

ulica stále zavretá , ale majú ju už čoskoro , vraj už tento týždeň otovriť
Huawei P30pro
dedii

Postby skubko » Mon Oct 08, 2018 11:02 am

dedii wrote:ulica stále zavretá , ale majú ju už čoskoro , vraj už tento týždeň otovriť

Predlzene do 10.10. 23:59.
skubko
Country Manager
Country Manager

Postby dedii » Wed Oct 10, 2018 7:13 am

ulica je od dnes rána otvorená sprejazdná
Huawei P30pro
dedii

Postby skubko » Wed Oct 10, 2018 7:26 am

dedii wrote:ulica je od dnes rána otvorená sprejazdná

Vdaka, otvorene ;)...
skubko
Country Manager
Country Manager

Postby keebak » Mon Oct 22, 2018 8:28 am

Zdravím,
chcel by som nahlásiť uzávierku na Björnsonovej ulici v Bratislave, ktorá je uzavretá od križovatky s Povrazníckou. Benediktiho ulica je momentálne slepá. Ulica je uzatvorená už od stredy/štvrtka. Jediné informácie na internete som našiel na fb stránke starostu Starého mesta: https://www.facebook.com/pg/RadoslavStevcik/posts/?ref=page_internal

Dátum ukončenie nie je podľa všetkého známy, nikde som túto informáciu nenašiel. V prípade potreby môžem nahlásiť, kedy bude ulica otvorená.
Attachments
Capture.JPG
(52.58 KiB) Downloaded 73 times
keebak

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby skubko » Mon Oct 22, 2018 8:32 am

keebak wrote:Zdravím,
chcel by som nahlásiť uzávierku na Björnsonovej ulici v Bratislave, ktorá je uzavretá od križovatky s Povrazníckou. Benediktiho ulica je momentálne slepá. Ulica je uzatvorená už od stredy/štvrtka. Jediné informácie na internete som našiel na fb stránke starostu Starého mesta: https://www.facebook.com/pg/RadoslavStevcik/posts/?ref=page_internal

Dátum ukončenie nie je podľa všetkého známy, nikde som túto informáciu nenašiel. V prípade potreby môžem nahlásiť, kedy bude ulica otvorená.

Vdaka za detailnu info, cestu som uzavrel. S Benediktiho ulicou nic nerobim, kym by prebehol update mapy (a potom znova) tak mozno bude po rekonstrukcii ak vymienaju iba koberec na vozovke... Ale zas, ak by to malo trvat mesiac, tak mozeme, ale myslim, ze takto staci. Daj potom pls vediet (ak mas tu moznost) ked bude otvorene, zatial som zavrel do 31.10.
skubko
Country Manager
Country Manager

Postby keebak » Wed Oct 24, 2018 5:59 am

skubko wrote:
keebak wrote:Zdravím,

Vdaka za detailnu info, cestu som uzavrel. S Benediktiho ulicou nic nerobim, kym by prebehol update mapy (a potom znova) tak mozno bude po rekonstrukcii ak vymienaju iba koberec na vozovke... Ale zas, ak by to malo trvat mesiac, tak mozeme, ale myslim, ze takto staci. Daj potom pls vediet (ak mas tu moznost) ked bude otvorene, zatial som zavrel do 31.10.

Ulica je už otvorená a prejazdna.
keebak

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby porubcan » Wed Oct 24, 2018 6:39 am

uzavierku mazem. vdaka za info
[ img ] [ img ] [ img ]
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs