Post Reply

Waze a prehliadač MS Edge

Post by hamilnes
Nový Windows 10 je už na trhu viac ako mesiac a spolu s ním aj nový prehliadač MS Edge. Napíšte, aké máte skúsenosti s editovaním v tomto novom prehliadači - MS Edge a či, podľa vás, má šancu sa stať rýchlym a dobrým pomocníkom Waze editora?
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times

POSTER_ID:16993598

1

Send a message

Post by bures
MilanDka wrote:WME je možné používat už i na prohlížeči EDGE. Dnes jsem narazil v oficialním Microsoft obchodu na rozšíření Tampermonkey
Přidal jsem na Wiki. ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by Kebb01
Abych řekl pravdu, po update na Win10 byl Chrome první věc, kterou jsem nainstaloval :D Takže s Edge zkušenost nula, ale jak píšou kluci výše, Edge zatím nepodporuje rozšíření... Tak snad časem...
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by komichal
Edge... to je to stahovadlo na Firefox a Chrome, že?
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by martinkolar
Ve chvíli, kdy do Edge půjdou dát doplňky jako opice, tak základ pro editování půjde. Pak je ještě otázkou, co ty scripty, co jsou jako rozšíření. Pokud by se i ty migrovali na Edge, tak pak možná…

Do té doby to spíš bude připomínat tanec v minovém poli (no možná i potom, třeba budeme mile překvapeni) ;)
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by MilanDka
No, vzhledem k tomu, že nepodporuje zatím žádné doplňky tak je zatím nepoužitelný. Teda aspoň za mě. :mrgreen:
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by MilanDka
Tak jen krátká info. WME je možné používat už i na prohlížeči EDGE. Dnes jsem narazil v oficialním Microsoft obchodu na rozšíření Tampermonkey a jde do něj normálně instalovat scripty. Běželo a fungovalo mě jich 21 (všechny, co jsem instaloval). Zatím asi jediné vážné omezení je nemožnost instalace Toolboxu. Jinak je to funkční.
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by MilanDka
A je nejaka šance ze by autor TB přidal toto rozšíření do M$ obchodu?
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message