Locked

Stretko [Praha] [Ostrava] xx.xx.2015

Post by GinBook
Ahoj

Je po prázdninách a navrhuji výroční sjezd Waze:

- jeden "velký" meetup v Praze či možná lépe Kutné Hoře
- jeden "malý" meetup v Ostravě

Termíny si nechte projít hlavou a uděláme hlasování přes Doodle.

Jistě najdeme několik témat k projednání. ;-)
A případně dáme aspoň kafe, když už nic jiného.

Hlasování termínu Praha (Kutná Hora): http://doodle.com/poll/sdcdm94dbr4m5ux2
Hlasování pro Ostravu: http://doodle.com/poll/ria79pz2fxtvs6de
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times

POSTER_ID:863001

1

Send a message

Post by AgentW4C
Pro mě je místo srazu víceméně irelevantní, mám-li čas, přijedu o víkendu kamkoli. Pokud budu mít auto a vyrážet od Prahy, můžu (třeba od metra) až 4 lidi poposunout ;) Popřípadě zajistím odvoz z blízkého letiště, bude-li třeba ;)
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message

Post by bebebrumik
No fuj :-) Zběžným mrknutím do mapy je uprostřed Hradec Králové nebo Pardubice :)
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by d2-mac
Jsou určití lidé které je obtížné někam dostat :) Jestli pojede pvo11 do Prahy tak proč ne v Praze ale jinak bude vhodnější Kutná Hora ;) Kutná Hora je navíc nádherné město ve kterém jsem byl poprvé při posledním srazu a rád se tam znovu podívám.

Přespříště by to chtělo místo na půli cesty pro všechny ale takové asi neexistuje a nebo bude pro všechny hodně daleko. Kvůli tomu aby se nehádali ostravaci a pražáci navrhuji obce Popůvky (Brno-venkov), Ostrovačice nebo vyhlazené Bosonohy, to mají obě strany na půli cesty, kousek od sjezdu z D1 :D A my z okolí taky brblat nebudeme :D
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Prndolíno nejezdí přes Brno :( Jak nás naberete? :)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by GinBook
Pojede Praha do Ostravy? Za 2 roky mám zkušenost a to bez pardonu, že Praha jezdí do 100km od domova a ani o krok dal.

Prahu beru jako velké setkání s "maximem" učastníků.

Ostravu jako vedlejšák pro "místní" a kdo chce přijet.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Uz jsem psal ze LC Praha je hlavni akce.

Ostrava je pro ty ostatni.

Hlasovani jsem dal k sobe a pozdeji to cele oddelime.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Je potřeba nějak naplánovat termíny, prosím, pokuste se doplnit kdy máte čas. Dík
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Tak nám to pomalu vychází na:
- Praha 7.11.2015
- Ostrava 28.11.2015
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Čaj :). Já Ginbookovi s Ostravou rozumím. Stretko v OV je možné brát spíše jako podporu nových editorů na severní Moravě. Podobně jsou koncipovány i setkání s novými editory v okolí Brna. Jak se sebere pár nováčku, je dobré se seznámit vzájemně. Očekávat, že po čtrnácti dnech, či měsíci editování přijedou na stredko do Prahy je liché :). Praha je fakt vo něčem jiném a pokud připraví Tex prostory, je to i pak takové domácí :). Takže za mne u Texe žádný problém ;).
A varianta Kutná Hora má své kouzlo v přítomnosti našeho černého koně (PVO). I když tu padl nápad s nějakým místem na půl cesty, tak mně napadá spíše než bohem zapomenutý Číhošť, Humpolec. Ten je cca hoďku od Praha a Brna, necelé tři hodiny vod Opava a dvě a půl vod ValMezu. Také leží u D1, což je o proti příjezd vod Brna a Ostravy úspora asi hodiny jízdy o proti Kutné Hoře a PVO by těch 68km (cca 1h) možná taky zvládl dojet ;).
Určitě by se v Humpolci (11tis. obyv.) našel vhodný prostor. Případně v 5x větší Jihlavě, či jiné místo v okolí 90 km na D1, což je asi při rozložení CZ Waze komunity v jejím nevhodnějším bod dojezdu. I pohraniční oblasti mají dojezd cca max. do třech hodin a Praha, Brno asi tak stejně po cca hodině + město. Kdežto dojezd z Ostravy či Opavy do Prahy, či Kutné Hory je cca čtyři hodiny, což znamená nočním návrat při odjezdu z akce okolo půlnoci cca po čtvrté hodině ranní což není nic moc a každá ušetřená hodiny jízdy je moc znát. Pro pražskou část komunity by tento vstřícný (hodinový) krok byl pro severomoraváky, kterých také přece jen přibývá, hodnocen pozitivně.
Chápu, že když v Praze přijdou čtyři, nebo pět (Jen aby, občas hrají cizáci nad domácími přesilovku, bo místo srazu nebylo v dosahu stanice metra :D). Z Brna přijedou dva a ze Severní Moravy tři je kompromis bod setkání někde jinde, než na Exitu 182km Popůvky :D.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message