Najprv zemepisnu sirku, az potom dlzku, tak pise kazdy okrem Waze.porubcan wrote: - dodrziavajte prosim poradie suradnic Lon Lat - teda najprv zemepisna dlzka potom sirka, viacere ziadosti to maju prehodene a predsa neziadate o AM na Arabskom poloostrove. treba si skontrolovat ako su suradnice definovane v WME (hoci ine stranky, napr. Google maps pouzivaju zapis Lat, Lon)
To mi pripomína moje programy, načo nejaké chybové hlášky, či dokonca warningy. Užívateľ má vedieť, čo chce a zadáva, a keď to zbabre, jeho chyba .Zirland wrote: V tom případě v pořádku. Oblast označená jako "Aš" se nachází zcela mimo území České republiky, tím pádem není možno ji přidělit.
Samozrejme. Nikde nie je napisane, ze na danom smetisku moze byt len jeden kohut .
jak je to s oblastmi, ktere jiz ma nejaky AM v drzeni, ale nejsou poradne doeditovany? muzu si o ni po splneni pozadavku zazadat?
LEVEL 3
Waze 3.7 @ hTc Desire HD + iPad 2 | Volvo V70 II dark blue pearl
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Waze 3.7 @ hTc Desire HD + iPad 2 | Volvo V70 II dark blue pearl
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
tak po tomto a jeste jednom prispevku prileti "rozhodovacum" zadost
LEVEL 3
Waze 3.7 @ hTc Desire HD + iPad 2 | Volvo V70 II dark blue pearl
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Waze 3.7 @ hTc Desire HD + iPad 2 | Volvo V70 II dark blue pearl
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
zadost o AM odeslana...
LEVEL 3
Waze 3.7 @ hTc Desire HD + iPad 2 | Volvo V70 II dark blue pearl
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Waze 3.7 @ hTc Desire HD + iPad 2 | Volvo V70 II dark blue pearl
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Ahoj,
měl bych zájem o AM pro oblast Pardubic a Chrudimi.
13441 points
Map Updates: 3073
Permalink
Email zašlu do PM.
Děkuji.
měl bych zájem o AM pro oblast Pardubic a Chrudimi.
13441 points
Map Updates: 3073
Permalink
Email zašlu do PM.
Děkuji.
Jasně, rozumím. Tak doufám, že nebudou stížnosti na moji práci .
Jde o to, že např. teď dodělávám okolí Nasavrk, kde opravdu byly jen ulice třetích tříd, jinak skoro nic. Bohužel, mám s WAZE projeté jen Nasavrky, takže pokud se dostanu v editaci přes 1km do šířky mám smůlu, i když bych rád dokončil práci.
Ale to je trošku offtopic, to je samozřejmě problém, který mají všichni. Takže pokud by to šlo, rád bych se stal AM, pokud ne, tak se nedá nic dělat a budu si muset počkat .
Díky.
Jde o to, že např. teď dodělávám okolí Nasavrk, kde opravdu byly jen ulice třetích tříd, jinak skoro nic. Bohužel, mám s WAZE projeté jen Nasavrky, takže pokud se dostanu v editaci přes 1km do šířky mám smůlu, i když bych rád dokončil práci.
Ale to je trošku offtopic, to je samozřejmě problém, který mají všichni. Takže pokud by to šlo, rád bych se stal AM, pokud ne, tak se nedá nic dělat a budu si muset počkat .
Díky.
@Zerland Můžu tedy poprosit o to nastavení?audis wrote:Souhlasím, není problém.
Díky.
Re: [POZOR, ZMENA!] CZ, SK: Žiadosti o AM v ČR a SR