[POZOR, ZMENA #2!] CZ, SK: Žiadosti o AM v ČR a SR

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: [POZOR, ZMENA!] CZ, SK: Žiadosti o AM v ČR a SR

Postby GinBook » Mon Apr 01, 2013 9:51 pm

Jsem ten dokument otestoval.

2 poznatky:
Opravdu po mne chcete informaci kde se pohybuji nejcasteji?
Doma a v praci a v republice.

A podminky jsem splnil uz davno. To musim take vypisovat statistiky pokazde?

Mozna bych pridal 1-2 kolonek na souradnice. Pokud budu chtit doladit mista okolo statnich hranic, bylo by to jednodussi.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 813 times
Been thanked: 1533 times

Postby MagicOfLA » Mon Apr 01, 2013 9:39 pm

tex232 wrote:
gabiX87 wrote:OT: Chcem sa opytat ,preco su ulice v offsete so sat. mapu ? (fotene z boku?) :?:

Na ten posun si dej pozor - může to být dobře a satelitní (ortofoto) mapa posunutá hlavně to bez rozmyslu neopravuj a nejdříve se podívej co je dobře...

Roznava ma ortofotomapu skutocne kusok mimo, spravne su hlavne tahy (ktore sa zdaju byt mimo), zatialco ostatne cesticky kreslene podla podkladu su v skutocnosti mimo.
Zapni si vrstvu GPS stop a podla nej sa orientuj.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Has thanked: 81 times
Been thanked: 178 times

Postby tex232 » Mon Apr 01, 2013 1:47 pm

GinBook wrote:
porubcan wrote:
tex232 wrote:Proč tam dávat 4 souřadnice? Žádáme přece o čtverec nebo obdélník ale ne nějaký patvar...

Nepravidelný štvoruholnik je podľa mňa praktickejši ako obdĺžnik. Pri žiadosti o AM umožní aspoň trochu reflektovať geologické a geopoliticke členenie...

Nakonec jsme po tom volaly dlouho. Je super, že to jde.

OK jste mě přesvědčili
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 416 times
Been thanked: 355 times

Postby tex232 » Mon Apr 01, 2013 1:46 pm

gabiX87 wrote:Zdravim,

chcel by som poziadat o AM v oblasti Roznava , Plesivec [SK]. V Plesivci chyba vacsina ulic , satelitne zabery uplne chybaju pri zoome na dedinu , neda sa vobec rozoznat co kde je , no nastastie tu byvam a poznam ulice naspamet. Na mnoho ulic nemam level ,nema ich kto opravit. V Roznave to iste. Cislovanie domov....ehm asi necham tak. Nedaju sa dat viac cisel na jednu stranu ulice, hlavne ked blok ma 6 vchodov je to problem. Kym nebudu aktualizovane satelitne snimky pre Plesivec, spravim co sa da naslepo. Roznava ma dobre sat. snimky ,ale potrebuje opravy a doplnit mnoho veci. Chcelo by to aspon L3 ,hoci niektore streets su az L5 , su v offsete a neda sa s nimi pohnut.

Viem ,ze som novacik. Zaoberal by som sa vyhradne Roznavou a Plesivcom a okolitymi dedinami.
Je uz niekto kto ma na starosti RV a okolie?

https://world.waze.com/editor/?lon=20.47367&lat=48.60214&zoom=0&layers=BFTTFTTTTTTTTTTTTTTTTTTFT

Map Updates: 1752
Driving Alerts: 33
Existing Kilometers: 2000.167
Forum posts: tento je prvy ;)

OT: Chcem sa opytat ,preco su ulice v offsete so sat. mapu ? (fotene z boku?) :?:

Na ten posun si dej pozor - může to být dobře a satelitní (ortofoto) mapa posunutá hlavně to bez rozmyslu neopravuj a nejdříve se podívej co je dobře...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 416 times
Been thanked: 355 times

Postby gabiX87 » Mon Apr 01, 2013 1:30 pm

V pohode, diky. Link na formular je hned na prvej strane.

Alebo tu https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDc2OUdod3hncjBBN3NOVElzdnctWUE6MA#gid=0
gabiX87

Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Postby GinBook » Mon Apr 01, 2013 1:17 pm

Mne slo hlavne o to, ze od rana je zmenen postup zadosti o AM. Proto jsem psal precist spetne diskuzi. Ted se zada pres dokument. Je to caa o 15 prispevku spatky od Guriho. A tam je odkaz na ten dokument.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby gabiX87 » Mon Apr 01, 2013 1:13 pm

OK.
gabiX87

Postby GinBook » Mon Apr 01, 2013 1:05 pm

gabiX87 wrote:Zdravim,

chcel by som poziadat o AM v oblasti Roznava , Plesivec [SK]. V Plesivci chyba vacsina ulic , satelitne zabery uplne chybaju pri zoome na dedinu , neda sa vobec rozoznat co kde je , no nastastie tu byvam a poznam ulice naspamet. Na mnoho ulic nemam level ,nema ich kto opravit. V Roznave to iste. Cislovanie domov....ehm asi necham tak. Nedaju sa dat viac cisel na jednu stranu ulice, hlavne ked blok ma 6 vchodov je to problem. Kym nebudu aktualizovane satelitne snimky pre Plesivec, spravim co sa da naslepo. Roznava ma dobre sat. snimky ,ale potrebuje opravy a doplnit mnoho veci. Chcelo by to aspon L3 ,hoci niektore streets su az L5 , su v offsete a neda sa s nimi pohnut.

Viem ,ze som novacik. Zaoberal by som sa vyhradne Roznavou a Plesivcom a okolitymi dedinami.

https://world.waze.com/editor/?lon=20.47367&lat=48.60214&zoom=0&layers=BFTTFTTTTTTTTTTTTTTTTTTFT

OT: Chcem sa opytat ,preco su ulice v offsete so sat. mapu ? (fotene z boku?) :?:

Prosim te , precti si poslednich 13 prispevku v tomto tematu. Tim bych zacal.

V prvnim prispevku je podminka 2000 editaci jestli se nepletu, ale to je vec Guriho jak se rozhodne.

Ikdyz budes L3, tak s L5 stejne nepohnes.
Ulice muzes kreslit i jako L1 a popripade zazadat o dodatecne pripojeni na zamknutou ulici zde na foru.

Precti si pravidla na WIKI a procti nase forum.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby gabiX87 » Mon Apr 01, 2013 12:54 pm

Zdravim,

gabiX87

Postby guri211 » Mon Apr 01, 2013 12:04 pm

tex232 wrote:Proč tam dávat 4 souřadnice? Žádáme přece o čtverec nebo obdélník ale ne nějaký patvar...

Je to najma kvoli ziadostiam v blizkosti hranic s inou self-management krajinou.
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 790 times
Been thanked: 472 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia