Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Volt16 dosť výrazne a nezmyselne zasahuje do diaľníc. Po sebe zanecháva vážne chyby. Každý týždeň nájdem nejakú perlu. Dnes: roky zatvorený výjazd/vzajd na D2.
volt16.jpg
(69.68 KiB) Downloaded 1149 times
Žiadam o okamžité odobratie AM práv. Guri, pls. konaj.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
GinBook wrote:Proto se ptam jak to vypada.

Navic ve sve dobe jsem jistou zadost podal a dodneska jsem nedostal ani zamitavou odpoved.

Na jednani Waze jsem si jiz zvyknul. Jejich petiletky, spise vice, uz mne nevytaci a neresene problemy taky ne.

Ale mezi nami ocekavam jasnou odpoved. A tu tady nemam.
Radšej sa nepýtaj, lebo aj tí naši reprezentanti už pochytili "hviezdne" maniere, len neviem či to majú zo Svätej Zeme či hradného kopca :?:
Ja som dal žiadosť o rozšírenie AM cca pred mesiacom...a tiež zľahla zem.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Jednalo sa územie CZ. A čo tak ako to bolo doteraz?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by weits
Dobry den,
pouzivam Waze jiz celkem dlouho a zacal jsem i editovat neco v mistech, kde se pohybuji (tedy hlavne v Ceskych Budejovicich). Casto ale narazim na zamknute ulice a take se mi spousta zmen, ktere provedu (hlavne v povoleni odboceni na krizovatkach po case vrati zpet a musim je upravovat znovu. Zda se mi, ze pro nasi oblast neni zadny spravce, tak jsem se chtel nabidnout, ze bych to delal. Co pro to mam udelat?
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by weits
oolcoo wrote:
weits wrote:Dobry den,
pouzivam Waze jiz celkem dlouho a zacal jsem i editovat neco v mistech, kde se pohybuji (tedy hlavne v Ceskych Budejovicich). Casto ale narazim na zamknute ulice a take se mi spousta zmen, ktere provedu (hlavne v povoleni odboceni na krizovatkach po case vrati zpet a musim je upravovat znovu. Zda se mi, ze pro nasi oblast neni zadny spravce, tak jsem se chtel nabidnout, ze bych to delal. Co pro to mam udelat?
ahoj, musis splnat podmienky , uverejnit Permalinky na dane oblasti a cakat na zhodnotenie a vyjadrenie kompetentnych osob ktore to tu vybavuju
Aha, tak podminky zjevne nesplnuju ;-). A permalink je zrejme tohle? : https://world.waze.com/editor/?zoom=0&l ... TTTFTTTTFT
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by weits
MagicOfLA wrote:
weits wrote:Zda se mi, ze pro nasi oblast neni zadny spravce, tak jsem se chtel nabidnout, ze bych to delal. Co pro to mam udelat?
Zirland, libora, a ciastocne airpaul :).

M.
Jasne, myslel sem nekoho mistniho ;-)
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by weits
LiborA wrote: EDIT: pořádně si přečti wiki jak co označovat, zatím v Budějicích pácháš "dost škod" - např. Minor Highway je "vyhrazena" pro silnice II. třídy
No pokuousel jsem se najit nejake ucelene informace o tom, jak co oznacovat, ale nenasel - respektive jsem nasel pouze ruzne diskuse, ze kterych jsem nepochopil, co je finalni dohoda. Mohli byste mne prosim nasmerovat na nejakou stranku, kde najdu vse? Rozhodne nechci vnaset zadny chaos.
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by weits
Dobry den,
tak jsem dnes koukal, ze kromu prispevku na foru jiz splnuji vse, abych se mohl stat spracem oblasti. Mam sem rychle nabouchat nekolik nesmyslnych prispevku, abych plnil i tu posledni polozku? ;-)

Tak bych poprosil o nasledujici oblast: https://world.waze.com/editor/?zoom=0&l ... TTTTTTTTFT
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by weits
foxitrot wrote:
weits wrote:tak jsem dnes koukal, ze kromu prispevku na foru jiz splnuji vse, abych se mohl stat spracem oblasti.
Konkretne? ;)
Myslel jsem, ze to tam nekde mate ty statistiky ;-)

Rank, last updated: 4.8.2012, 10:23
38518 points
Map Updates: 2896
Driving Alerts: 31
New Recorded Kilometers: 0.536
Existing Kilometers: 9867.831
Offline Existing Kilometers: 0
Resolved Update Requests: 10
Forum Posts: 9
House Numbers: 0
Waze Cookie Eater meters: 7733
Your Ranking: 10169 1140+
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message