Post by vawaver
Tak som to prešiel včera ešte raz a uvidíme.
V prípade že to nepomôže urobím z toho nejaký zápis a niekto z AM to doplní.
Trochu ma to mrzí nakoľko táto okrajová časť Púchova nie je vôbec zanesená v podkladoch a je potrebné tam vyvalcovať ďalšie nezaznačené ulice :-(
Tým pádom to bude robota ako škriabať sa pravou rukou za ľavým uchom.
Jediné čo by asi pomohlo je zvýšenie mojich oprávnení akonáhle splním požiadavky kladené na pozíciu AM. Určite budem mať záujem o smer Púchov- Strelenka, Lednické Rovne, Považská Bystrica...
Ale trpezlivosť ruže prináša. Počkám pokiaľ je potreba pre dobrú vec.


Odoslané z môjho GT-I9100 cez Tapatalk
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vawaver
Ďakujem za informáciu. Budem veľmi rád.
Samozrejme tomu predchádza, aby som sa naučil plnohodnotne pracovať v požadovanej kvalite. Inak by som osobne do toho nešiel. Uvedomujem si dôležitosť kvality tohto projektu.

Zatiaľ to bolo celkom jednoduché, oprava ciest, spojenie, pomenovanie, zmena geometrie.
Ostatné sa s Vašou pomocou rád doučím. To bude predmetom tých výukových videí, ktoré starší kolegovia pripravia (dúfam) 8-)
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vawaver
pre foxiho:
Ďakujem za informáciu.
Bol som sa pre istotu tadiaľ ešte raz previezť so zapnutým Waze , ale očividne to nepomohlo :cry:

Pevne verím že sa to podarí fixnúť čo najkôr, nech to tam môžem dorobiť. Okrem toho v tej oblasti je ešte minimálne 2 kilometre nenavalcovanej cesty ale nechcem sa dohoto púšťať, pokiaľ tam je takáto chyba, resp. nemám oprávnenie editovať túto oblasť.
Počkám na ďalšie informácie - resp. neviem či sa zvyknú ozvať pokiaľ opravia chybu takéhoto druhu.
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vawaver
Tak som na to pozeral a je to nejaké divné. Prešiel som jazdy v histórii ale nenašiel som tú čo som išiel minulý týždeň.
Tú problémovú ktorú som mal ako Today je zrazu s dátumom 12.2.2012.

Naopak som našiel jazdy ktoré som absolvoval ako pred cca 3 týždňami, sú označené ako Today a sú len čiastkové. Je v tom celkom pekný chaos.
Keď tak to skúsim ešte raz prejsť a zanamenám si presný dátum a čas, kedy som v problémovom mieste jazdil.

Posielam aktuálny screenshot so záznamom dátumu danej problémovej jazdy http://goo.gl/a2F2Z
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vawaver
Rád by som naviazal na tému tejto témy a pokračoval v otázke k inkriminovanej oblasti.

Zaujímalo by ma, či je možné nejakým spôsobom dostať dané údaje preč z telefónu / resp. z mojich jázd a danú oblasť nanovo vyvalcovať, aby som dosiahol týmto spôsobom rozšírenie oblasti editácie.
Zaráža ma, že sa tieto cesty ani neobjavili v mape ako červené čiary. Prípadne či je možné zmazať tento záznam priamo administrátorom, keďže očividne ide o nejaký bug.

Narážam tým na skúsenosť z minulého víkendu, kedy som vyvalcoval aj miesta mimo rozsahu moji práv na editáciu, ale záznam ciest sa v mape bez problémov objavil.

Ďakujem za odpoveď.

PS: Pri nazoomovaní danej oblasti ju mám zrazu celú oblasť pokrytú ružovou farbou http://goo.gl/6cLbN
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vawaver
Ďakujem za odpoveď.
Snažím sa len nájsť riešenie môjho problému.
Očividne pomôže len zásah administrátora, nech to vyčistí a skúsim to spraviť nanovo.
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vawaver
Tak sa mi podarilo nanovo vyvalcovať a následne upraviť online inkriminovanú oblasť ktorú sme tu riešili a konečne je to na poriadku. Je to konečne zaznačené.

Ďakujem všetkým za pomoc a spoluprácu.
Pokračujem ďalej vo valcovaní.

Odoslané z môjho GT-I9100 cez Tapatalk
vawaver
Posts: 43
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:
foxitrot wrote:
  • raz za niekoľko týždňov Waze vyrába mapy, aktuálne začali s dátami k 30.1.2012 a mapy sme dostali k dispozícii 10. alebo 11.2., ďalšie sa vraj začali vyrábať 11.2. a mali by sme ich dostať tento víkend,
Tak sa to posuva, mapy k 11.2. dostaneme az niekedy vo stvrtok. ("Ak to stihnu..." - myslim ze taka stiplava poznamka sa kedysi vravela aj na margo Windows 94 :lol:)
od dnes sú dostupné nové mapy len ich dátum akosi nesedí
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
už je aktualizovaný aj dátum - 13.2.2012
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message