Rozšírenie oblasti editácie

Image Image

Moderators: Unholy, Zirland, guri211, GinBook

Re: Rozšírenie oblasti editácie

Postby guri211 » Thu Feb 23, 2012 8:27 am

vawaver wrote:Jediné čo by asi pomohlo je zvýšenie mojich oprávnení akonáhle splním požiadavky kladené na pozíciu AM.

Ak niekto z top wazerov skontroluje tvoju robotu a bude vsetko v poriadku, mozeme ti vybavit vynimku a AM ti pridelia aj bez splnenia kriterii (obzvlast ak sa jedna o oblast ktora je malo zmapovana).
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 788 times
Been thanked: 470 times

Postby vawaver » Thu Feb 23, 2012 8:35 am

Ďakujem za informáciu. Budem veľmi rád.
Samozrejme tomu predchádza, aby som sa naučil plnohodnotne pracovať v požadovanej kvalite. Inak by som osobne do toho nešiel. Uvedomujem si dôležitosť kvality tohto projektu.

Zatiaľ to bolo celkom jednoduché, oprava ciest, spojenie, pomenovanie, zmena geometrie.
Ostatné sa s Vašou pomocou rád doučím. To bude predmetom tých výukových videí, ktoré starší kolegovia pripravia (dúfam) 8-)
vawaver

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby foxitrot » Mon Feb 27, 2012 12:46 pm

foxitrot wrote:
vawaver wrote:Ďakujem za zaslanie reportu na oddelenie podpory.

Nahlasil som to. Dam vediet, ked sa ozvu.

Dror sa pred chvilkou ozval, ze tu jazdu nasli, ale este netusia, preco sa nepridala do EA, ani preco sa ten datum zobrazoval ako "Today":
Dror wrote:In reply to your inquiry "Re: Editing permissions for driven areas?":
we're still checking this issue.

I was able to trace back this drive and find it - still not sure why the permissions were not given or why the date was shown as 'today' by mistake, but we are checking it.

Will keep you informed.
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (OP-X March-me-Low).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2197 times
Been thanked: 1014 times

Postby vawaver » Mon Feb 27, 2012 2:42 pm

pre foxiho:
Ďakujem za informáciu.
Bol som sa pre istotu tadiaľ ešte raz previezť so zapnutým Waze , ale očividne to nepomohlo :cry:

Pevne verím že sa to podarí fixnúť čo najkôr, nech to tam môžem dorobiť. Okrem toho v tej oblasti je ešte minimálne 2 kilometre nenavalcovanej cesty ale nechcem sa dohoto púšťať, pokiaľ tam je takáto chyba, resp. nemám oprávnenie editovať túto oblasť.
Počkám na ďalšie informácie - resp. neviem či sa zvyknú ozvať pokiaľ opravia chybu takéhoto druhu.
vawaver

Postby foxitrot » Mon Feb 27, 2012 3:56 pm

vawaver wrote:Bol som sa pre istotu tadiaľ ešte raz previezť so zapnutým Waze , ale očividne to nepomohlo :cry:
[...]
Počkám na ďalšie informácie - resp. neviem či sa zvyknú ozvať pokiaľ opravia chybu takéhoto druhu.

Necakaj, daj informacie o tej dalsej jazde, ktora sa znova nezapocitala do EA (idealne taky screenshot ako minule (mozno z trochu o polovicu mensieho okna) so selektovanou jazdou + datum a priblizny UTC cas jazdy). Lepsie sa hladaju chyby, ktore sa viackrat opakuju, na rozdiel od nahodnych jednorazovych.
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (OP-X March-me-Low).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby vawaver » Mon Feb 27, 2012 9:18 pm

Tak som na to pozeral a je to nejaké divné. Prešiel som jazdy v histórii ale nenašiel som tú čo som išiel minulý týždeň.
Tú problémovú ktorú som mal ako Today je zrazu s dátumom 12.2.2012.

Naopak som našiel jazdy ktoré som absolvoval ako pred cca 3 týždňami, sú označené ako Today a sú len čiastkové. Je v tom celkom pekný chaos.
Keď tak to skúsim ešte raz prejsť a zanamenám si presný dátum a čas, kedy som v problémovom mieste jazdil.

Posielam aktuálny screenshot so záznamom dátumu danej problémovej jazdy http://goo.gl/a2F2Z
vawaver

Postby foxitrot » Mon Feb 27, 2012 10:06 pm

vawaver wrote:Tak som na to pozeral a je to nejaké divné. [...] Tú problémovú ktorú som mal ako Today je zrazu s dátumom 12.2.2012.

Naopak som našiel jazdy ktoré som absolvoval ako pred cca 3 týždňami, sú označené ako Today a sú len čiastkové. Je v tom celkom pekný chaos.

Spojil som tie dva zoznamy - je tam pekne vidiet, ako sa vtedajsie "Today" zmenilo na "12.2." a vtedajsie "6.2." na "Today":
vawaver - stratene Today jazdy.jpg
vawaver - stratene Today jazdy.jpg (36.09 KiB) Viewed 711 times

Posielam dalsi report na Support... (ak to vobec dostanu, ked uz odmietaju komunikovat cez e-maily).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby fotrik » Mon Feb 27, 2012 10:53 pm

Zasadni chyba, ze ty seznamy nezobrazuji pocet kilometru vyvalcovanych cest. Nechce se mi probirat vsechny cesty, co najezdim a hledat v tom jen ty nove. Zatim staci stara cartouche, ale co az ji zrusi?
ImageImage
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 120 times

Postby Suik » Mon Feb 27, 2012 10:59 pm

fotrik wrote:Zasadni chyba, ze ty seznamy nezobrazuji pocet kilometru vyvalcovanych cest. Nechce se mi probirat vsechny cesty, co najezdim a hledat v tom jen ty nove. Zatim staci stara cartouche, ale co az ji zrusi?

imho minimalne na world servroch ju musia ponechat kym poriadne doladia WME. US si ju kludne mozu zavriet...aj ked potom je otazne, na kolko a kam by sa sustredil support...
The one that returned
ImageImage
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Suik

Been thanked: 9 times

Postby foxitrot » Mon Feb 27, 2012 11:00 pm

fotrik wrote:Zatim staci stara cartouche, ale co az ji zrusi?

Potom si to "mozme hodit" ;)
A dam krk na to, ze ju/ho zrusia este dlho predtym, ako bude Papyrus obsahovat tie iste funkcie. Ak niekedy vobec.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia