Radary

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Radary

Postby ArgiCZ » Tue May 02, 2017 10:28 am

mipwa:
Ahoj, díval jsem se, že jsi hlasoval ANO, proto bych tě chtěl požádat o nestranný názor, jak bys sis to z dostupných prostředků představoval udělat, díky ;)
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 41 times
Been thanked: 50 times

Postby pvo11 » Tue May 02, 2017 10:26 am

Objevil se názor, že není úplně jasné o čem se vlastně hlasuje, tak tady je stručný "návod jak hlasovat".
Vadil ti předchozí stav (před odstraněním radarů z úseků) dej NE, vadí ti současný dej ANO :-).
pvo11
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 221 times
Been thanked: 750 times

Postby pvo11 » Tue May 02, 2017 8:29 am

Pro CZ jsem spustil hlasování, co s radary dále.
pvo11
Area Manager
Area Manager

Postby GinBook » Tue May 02, 2017 7:29 am

mipwa wrote:
GinBook wrote:Já to vidím tak, že si stěžovalo asi 4 lidi za posledních 14 dní. V tom počtu uživatelů lidí je to zanedbatelné číslo.

Tak takovou reakci jsem nečekal. Já myslím, že v tom počtu uživatelů, jsou ti, kdo sem vůbec něco napíšou, zanedbatelné číslo.

Kolik z těch, co toto fórum nečtou, si teď asi myslí, že je to zase nějaká chyba? Nějaké náznaky už tu jsou. A většina nenapíše nikdy nic.

Tak dělejte, jak myslíte....

Opravdu myslíš, že toto je jediné vlákno kde se komunikuje? Co FB, G+, email, na stránkách mám přímo kontakt. A ticho. Prakticky všichni přiznali, že nemají puštěný zvuk, nemají nastavenou trasu, a vlastně používají Waze jen jako mapu. OK, jsou z toho data, ale funkčně si škodí sami sobě.
Přitom na úsekovku to hlásí 500m dopředu, potom při vjetí na začátku a je zobrazen teploměr.
Tak jak?, čumí se na displej skrz ikonu radaru nebo nečumí, protože jinak těch upozornění je tam dost a dost, i když není puštěn zvuk a a není grafické znázornění pevného radaru. který slouží na měření okamžité rychlosti ne úsekovky. Jen se narovnala mapa jak to bylo původně myšleno a vymyšleno.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 828 times
Been thanked: 1542 times

Postby mipwa » Sun Apr 30, 2017 7:59 pm

GinBook wrote:Já to vidím tak, že si stěžovalo asi 4 lidi za posledních 14 dní. V tom počtu uživatelů lidí je to zanedbatelné číslo.

Tak takovou reakci jsem nečekal. Já myslím, že v tom počtu uživatelů, jsou ti, kdo sem vůbec něco napíšou, zanedbatelné číslo.

Kolik z těch, co toto fórum nečtou, si teď asi myslí, že je to zase nějaká chyba? Nějaké náznaky už tu jsou. A většina nenapíše nikdy nic.

Tak dělejte, jak myslíte....
mipwa

Has thanked: 23 times
Been thanked: 22 times

Postby MaXyM_FTN » Sun Apr 30, 2017 11:16 am

Hmm. mel jsem par tipu, po prozkoumani jsem ale zjistil, ze se jedna bud o falesne radary nebo usekove (Praha, smer do centra: Liberecka, v Holesovickach).

Pokud ale usekove radary dokazou snimat momentalni rychlost, mely by byt hlasene.
Predem bez ohledu na rychlost mely by byt hlaseny i usekace. Treba na v Praze na Jizni Spojce, smerem ze zapadu na vychod, viz permalinkt:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 703&zoom=5
je velmi kratky usek mereni (jsou tam videt 3 radary, 2 z nich je usek). Vim, ze mereny usek pokracuje dale, ale alespon v minulosti meril i v tom kratkym useku.
MaXyM_FTN

Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times

Postby pvo11 » Sat Apr 29, 2017 8:45 pm

MaXyM_FTN wrote:Lidi, byly ale smazany uplne vsechny radary. i ty ktere nikdy nebyly a nejsou usekove.

Můžeš poslat permalink na místo, kde neúsekový radar byl a už není?
pvo11
Area Manager
Area Manager

Postby MaXyM_FTN » Sat Apr 29, 2017 5:02 pm

Nastala změna u úsekových radarů. Již jsou hlášeny i bez nastavené navigace do cíle. Proto jsou u nich smazány standardní radary, aby bylo zabráněno dvojím hláškám jako to bylo dosud.
Pokud ještě najdete radar, kde jsou dvojí hlášky, tak s ním sem a bude smazán, ponecháme jen nastavení úsekového radaru.

Lidi, byly ale smazany uplne vsechny radary. i ty ktere nikdy nebyly a nejsou usekove. Nechapu jak je vubec mozne prijit s takovym napadem.
A ohledne usekovych, je to programatorsky paskvil. Sorry jako.
MaXyM_FTN

Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times

Postby porubcan » Sat Apr 29, 2017 10:15 am

Ja sa stotožňujem s mipwa. Koľko ľudí sa pred zmenou sťažovalo na dvojité hlasky?

Sent from my iPhone using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 712 times
Been thanked: 1638 times

Postby GinBook » Sat Apr 29, 2017 9:38 am

Já to vidím tak, že si stěžovalo asi 4 lidi za posledních 14 dní. V tom počtu uživatelů lidí je to zanedbatelné číslo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 828 times
Been thanked: 1542 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia