Radary

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Radary

Postby mipwa » Tue May 02, 2017 12:45 pm

ArgiCZ wrote:mipwa:
Ahoj, díval jsem se, že jsi hlasoval ANO, proto bych tě chtěl požádat o nestranný názor, jak bys sis to z dostupných prostředků představoval udělat, díky ;)

A mohu se na oplátku zeptat, co na stávajícím stavu vadí těm, kdo hlasují "ne, v žádném případě"?

Díky. ;)

Edit: vlastně, na stavu minulém.
mipwa

Has thanked: 23 times
Been thanked: 22 times

Postby mipwa » Tue May 02, 2017 12:22 pm

GinBook wrote:Prakticky všichni přiznali, že nemají puštěný zvuk, nemají nastavenou trasu, a vlastně používají Waze jen jako mapu.

Nerozumím ti... kdo všichni? Sarkasmus?
mipwa

Postby ArgiCZ » Tue May 02, 2017 12:21 pm

mipwa: díky
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 40 times
Been thanked: 49 times

Postby mipwa » Tue May 02, 2017 12:16 pm

ArgiCZ wrote:mipwa:
Ahoj, díval jsem se, že jsi hlasoval ANO, proto bych tě chtěl požádat o nestranný názor, jak bys sis to z dostupných prostředků představoval udělat, díky ;)

Začátek úseku jako radar, konec jako fake radar. Případně pokud kamera na konci úseku měří i okamžitou rychlost, také jako radar.

Smazat všechny ostatní fake radary.
mipwa

Postby GinBook » Tue May 02, 2017 12:09 pm

Hosi vy ale prehazujete tema jak se vam hodi v case ANO neznamena NE a naopak. Uz tomu nerozumim ani ja.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 817 times
Been thanked: 1540 times

Postby ArgiCZ » Tue May 02, 2017 10:28 am

mipwa:
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 40 times
Been thanked: 49 times

Postby pvo11 » Tue May 02, 2017 10:26 am

Objevil se názor, že není úplně jasné o čem se vlastně hlasuje, tak tady je stručný "návod jak hlasovat".
Vadil ti předchozí stav (před odstraněním radarů z úseků) dej NE, vadí ti současný dej ANO :-).
pvo11
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 221 times
Been thanked: 748 times

Postby pvo11 » Tue May 02, 2017 8:29 am

Pro CZ jsem spustil hlasování, co s radary dále.
pvo11
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 221 times
Been thanked: 748 times

Postby GinBook » Tue May 02, 2017 7:29 am

mipwa wrote:
GinBook wrote:Já to vidím tak, že si stěžovalo asi 4 lidi za posledních 14 dní. V tom počtu uživatelů lidí je to zanedbatelné číslo.

Tak takovou reakci jsem nečekal. Já myslím, že v tom počtu uživatelů, jsou ti, kdo sem vůbec něco napíšou, zanedbatelné číslo.

Kolik z těch, co toto fórum nečtou, si teď asi myslí, že je to zase nějaká chyba? Nějaké náznaky už tu jsou. A většina nenapíše nikdy nic.

Tak dělejte, jak myslíte....

Opravdu myslíš, že toto je jediné vlákno kde se komunikuje? Co FB, G+, email, na stránkách mám přímo kontakt. A ticho. Prakticky všichni přiznali, že nemají puštěný zvuk, nemají nastavenou trasu, a vlastně používají Waze jen jako mapu. OK, jsou z toho data, ale funkčně si škodí sami sobě.
Přitom na úsekovku to hlásí 500m dopředu, potom při vjetí na začátku a je zobrazen teploměr.
Tak jak?, čumí se na displej skrz ikonu radaru nebo nečumí, protože jinak těch upozornění je tam dost a dost, i když není puštěn zvuk a a není grafické znázornění pevného radaru. který slouží na měření okamžité rychlosti ne úsekovky. Jen se narovnala mapa jak to bylo původně myšleno a vymyšleno.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 817 times
Been thanked: 1540 times

Postby mipwa » Sun Apr 30, 2017 7:59 pm

GinBook wrote:Já to vidím tak, že si stěžovalo asi 4 lidi za posledních 14 dní. V tom počtu uživatelů lidí je to zanedbatelné číslo.

Tak takovou reakci jsem nečekal. Já myslím, že v tom počtu uživatelů, jsou ti, kdo sem vůbec něco napíšou, zanedbatelné číslo.

Kolik z těch, co toto fórum nečtou, si teď asi myslí, že je to zase nějaká chyba? Nějaké náznaky už tu jsou. A většina nenapíše nikdy nic.

Tak dělejte, jak myslíte....
mipwa

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia