Zákaz vjezdu všech motorových vozidel vs. Soukromá cesta
Ahoj
dnes jsem narazil na problém v obci Liběchov. Vyjížděl jsem z areálu rybářství, nejspíš správně označeného jako soukromá cesta:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =295396722
Waze se celkem logicky rozhodl vést mě přes park, což je v mapě také soukromá cesta:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =230943848
Ovšem v reálu je na této cestě po chvíli značka B11 - Zákaz vjezdu všech motorových vozidel. Jak tuto situaci v mapě pořešit? Překlasifikovat na Stezka pro chodce? Vymazat část segmentu, kde je zákaz?
Díky
dnes jsem narazil na problém v obci Liběchov. Vyjížděl jsem z areálu rybářství, nejspíš správně označeného jako soukromá cesta:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =295396722
Waze se celkem logicky rozhodl vést mě přes park, což je v mapě také soukromá cesta:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =230943848
Ovšem v reálu je na této cestě po chvíli značka B11 - Zákaz vjezdu všech motorových vozidel. Jak tuto situaci v mapě pořešit? Překlasifikovat na Stezka pro chodce? Vymazat část segmentu, kde je zákaz?
Díky
Re: Zákaz vjezdu všech motorových vozidel vs. Soukromá cesta