Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problém s ukládáním projetých tras

Post by
Zdravím, poslední dva dny mám problém s ukládáním projetých tras. Navigace celou dobu funguje, je připojená do sítě, ale nemůžu nikde zpětně vidět projeté trasy a neukládají se odeslaná hlášení. Je to problém akorát u mě, nebo to pozoruje taky někdo jiný (kromě Pleswiho)?

HTC Desire Z, Waze 3.0.1.3 beta (Pleswi má problém na 3.0.1.1)

POSTER_ID:5027832

1

Send a message

Post by aktakgreen
Rovnako - Slovensko bez vajec, zajace sa opakuju, nove cesty sa daju opakovane prepisovat, odjazdene cesty nepribudaju, body nie. Trochu chaos.
aktakgreen
Posts: 27
Been thanked: 1 time
Send a message
AktakGreen in Honda CR-V, Waze 3.5.0.0. on HTC Windfire S (Android 2.3.5).

Post by aktakgreen
Ahojte,
mate sim dohrane trasy z obdobia medzi 28.04-01.05? Na mna sa vykaslal dotiahol az nasledne z 02.05- resp. 04.05. Je mozne chybajuce trasy reklamovat? Mrzi ma to kedze bol to vikend s cca 1000km (aj nove lokality + "valcovanie" novych ciest). Vdaka.
aktakgreen
Posts: 27
Been thanked: 1 time
Send a message
AktakGreen in Honda CR-V, Waze 3.5.0.0. on HTC Windfire S (Android 2.3.5).

Post by aktakgreen
foxitrot wrote:No super! Takze na 100% plati moj komentar k "The new version contains a lot of bug fixes and improvements: 2. Fix order of drives in archive." :cry: a to "ale trebars" mozem skrtnut.
...a na ostatne dni mozem zabudnut. Sakua.
aktakgreen
Posts: 27
Been thanked: 1 time
Send a message
AktakGreen in Honda CR-V, Waze 3.5.0.0. on HTC Windfire S (Android 2.3.5).

Post by aktakgreen
foxitrot wrote: Nienienie! Vetu "Takze: dufaj a cakaj ;)" som predsa neskrtol 8-)
"Dockal som sa" mojich nabehanych cca 1000km :) Konecne Waze doplnil dni s nabehanymi km:
- 28.04 - 0 km
- 29.04 - 5.7 km
- 30.04 - 0 km
- 01.04 - 170 km
Slak ma ide z toho trafit.
aktakgreen
Posts: 27
Been thanked: 1 time
Send a message
AktakGreen in Honda CR-V, Waze 3.5.0.0. on HTC Windfire S (Android 2.3.5).

Post by Carchelon
Před časem jsem začal tušit, že editable area mají omezenou životnost. Mám dojem, že asi 5 měsíců, ačkoli všude čtu o 3měsíční exspiraci editorských oprávnění.
Jakou máte zkušenost s trvanlivostí editable area?
P.S. Na jednu stranu mě to mrzí, ale na druhou chápu, že v globálu by zachování kompletní historie všech Wazers nebylo kam dávat ;)
Taky je to motivace znovu a více jezdit (rozuměj Waze-on), protože dává smysl editovat území, o kterém má Wazer čerstvé povědomí.
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by Carchelon
Poslední trasy, které dnes vidím jsou z 13.11. - 5 dní zpoždění. :roll: Bodování ale (zdá se) funguje bez zpoždění. Jak to máte ostatní?
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by Carchelon
fotrik wrote:
Carchelon wrote:Poslední trasy, které dnes vidím jsou z 13.11. - 5 dní zpoždění. :roll: Bodování ale (zdá se) funguje bez zpoždění. Jak to máte ostatní?
http://status.waze.com/a-few-updates
* POINTS AND DRIVING SESSIONS (INTL + NA SERVERS) *

There's a problem with the server that causes failures in uploading driving sessions to the server and therefore these drives are not available in the editor and points for these kilometers / miles don't get updated.
Díky, nedohledal jsem to v ten moment ;)
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by Carchelon
V poslední době to už celkem spolehlivě šlape. Rád bych někoho pochválil, ale nevím kudy...? ;)
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by Carchelon
Tak poslední trasy mám vidět z 28.4. A na Support page nevidím žádné vysvětlení... :?
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by Carchelon
porubcan wrote:Support mi po pár dňoch odpísal:
We have a backlog in our servers, the points and routes should be updated soon.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta
Tak nějak si to představuji, že se data někde nakupí a po čase zase uvolní. Letos jsem asi 2 dny neviděl projetou trasu, kde jsem i válcoval, ale obrnil jsme se trpělivostí a za "chvíli" už tam byla (řekněme třetí den).
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi