Post by rad2222
foxitrot wrote:No super! Takze na 100% plati moj komentar k "The new version contains a lot of bug fixes and improvements: 2. Fix order of drives in archive." :cry: a to "ale trebars" mozem skrtnut.
:D
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rad2222
medik wrote:
aktakgreen wrote:
foxitrot wrote: Nienienie! Vetu "Takze: dufaj a cakaj ;)" som predsa neskrtol 8-)
"Dockal som sa" mojich nabehanych cca 1000km :) Konecne Waze doplnil dni s nabehanymi km:
- 28.04 - 0 km
- 29.04 - 5.7 km
- 30.04 - 0 km
- 01.04 - 170 km
Slak ma ide z toho trafit.
Nejsi sam, ja jsem navalcoval nove silnice a asi se jich taky uz nedockam (byly z 25.dubna) :-(

Tapatalk 2
U mna su uz všetky trasy ok a na moje prekvapenie uz vidim aj trasu s pred 2 hod...
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rad2222
Vcera som presiel trasu cca 430km ked som kukol "Your recent routes" cestu rozdelilo bez toho aby som vypol pocas cesty klienta alebo akokolvek s nim manipuloval... Preco?
Robí to pravidelne.
A este jedna otazocka chcel som sa nechat navigovať do ciela vzdialeneho cca 300 km a klient dal hlasku nejaky error server skusal som to az kým som nebol od ciela asi 100 km a az potom to zobralo.
Bola v piatok nejaka porucha alebo je problem inde?
Dík

Rado
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rad2222
V sobotu som valcoval nejaké cesty, v editore sa mi ukázali asi iba 2. Musím ich valcovať nanovo alebo to este ukaze? V telefone ich stale vidim vsetky...

Rado
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rad2222
Dnes sa začali objavovať cesty 6, 7, 8.7 rýchlosťou jedna cesta za hodinu :lol: :lol: :lol:
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rad2222
Zobrazuje vám v My Dashboard prejdené trasy? Mne už nejaký ten týždeň nie...
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by Sanicko
Od vcerajsieho poludnia, prestali na web nabiehat moje prejdene trasy... Mate niekto podobny problem?
Vcera avizivali, ze opat spustaju aktualizaciu map, tak ci to nesuvisi "tak trosku" aj s tym... Doteraz som vsak pri takychto vypadkoch registroval aspon informaciu na Status page... Tentokrat nic :(
Neprijemne pre mna je hlavne to, ze chybajuce trasy su zrovna mimo moju doterajsiu "Edit Area", je zopar veci ktore by som tam rad opravil, no kym to nenabehne (ja pevne dufam, ze sa to nestratilo), tak mam smolu :x
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
pleswi wrote:Já tento problem registruji s drobnými zlepsenimy už od 21. A ještě stále tam některé trasy nemam takze mě to ani neprekvapuje. Taky doufám že se to neztratilo neboť jsou to trasy i mimo moji EA a rád bych to pocechral

Odesláno z mého HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e pomocí Tapatalk 2
Tak ja som za posledne tyzdne neregistroval skoro ziaden problem... Vacsinou co som zaparkoval auto, a prisiel do kanclu, alebo domov a ked som pustil comp co aj po par minutach tak trasa tam bola... Prvy naznak problemu som zachytil v utorok, ked som jednu trasu z pondelka nenasiel (chyba stale) a od vcerajsieho poludnia - ani tuk... :(
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Sťažnosti na supporte pribúdajú a Waze mlčí :cry:
Tak teraz neviem, iba na to kašlú, alebo je fakt problém, s ktorým ani oni nevedia hnúť?

-= Odoslané z Xperia Neo V =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Aby som len nefrflal, musim s potesenim konstatovat, ze vsetky trasy postupne do archivu nabehli :D

Dokonca sa interval od prejdenia trasy do jej realneho nabehnutia v archive skratil natoko, ze tam vidim uz aj dnesnu trasu... Ak je moj predpoklad, ze cely problem mal suvis s procesom updatu dat, spravny - je dost mozne, ze zakratko budu mapy aktualizovane :roll:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W