R7 plánovaná trasa
Chcel by som vedieť, ktorý dobrák zrušil mnou nakreslenú plánovanú trasu R7 medzi uzlom Ketelec a Holicami.
Nás, ktorí bývame v blízkosti trasy, bude táto cesta výrazne ovplyvňovať, tak po diskusii s priateľmi som si dal tú robotu, aby som našiel v katastrálnych mapách pozemky zapísané na NDS, našiel príslušné miesta v mape a zakreslil som to do mapy s úrovňou +1 ako walking trail, takže určite tadiaľ nikoho nemohlo navigovať ani nijako ovplyvňovať fungovanie klienta. Keď som sa potom bavil s inými užívateľmi, tak boli potešení, že vidia trasu v mape, dá sa z toho odhadnúť aké budú v kraji obmedzenia, kde budú mosty a pod. Niektorí moji známi ani netušia, že sa mapa kreslí ako komunitná práca, ale WAZE používajú a boli radi, že sa plánovaná trasa v mape objavila, aj keď reálne sa práce ešte nezačínajú.
Keďže urobiť to bolo kus roboty, zamkol som to na L3. Dnes pozerám do editora a celá tá trasa zmizla, niekto ju jednoducho vymazal.
Tak by som rád vedel, či to nejako odporovalo pravidlám (mimochodom aj trasy okolo Serede boli nakreslené omnoho skôr, ako sa spojazdnili), alebo komu to tak vadilo, že to dal preč. Keďže si teraz už pamätám kde som tú trasu naklikával, pokojne to urobím ešte raz, ale za predpokladu, že tú moju robotu nejaký dobrák zas dvoma kliknutiami myšou zas nezruší a zamkne sa aspoň na L4.
Uvítam názory aj spätnú väzbu, každopádne mi dnes niekto nevylepšil náladu.
Nás, ktorí bývame v blízkosti trasy, bude táto cesta výrazne ovplyvňovať, tak po diskusii s priateľmi som si dal tú robotu, aby som našiel v katastrálnych mapách pozemky zapísané na NDS, našiel príslušné miesta v mape a zakreslil som to do mapy s úrovňou +1 ako walking trail, takže určite tadiaľ nikoho nemohlo navigovať ani nijako ovplyvňovať fungovanie klienta. Keď som sa potom bavil s inými užívateľmi, tak boli potešení, že vidia trasu v mape, dá sa z toho odhadnúť aké budú v kraji obmedzenia, kde budú mosty a pod. Niektorí moji známi ani netušia, že sa mapa kreslí ako komunitná práca, ale WAZE používajú a boli radi, že sa plánovaná trasa v mape objavila, aj keď reálne sa práce ešte nezačínajú.
Keďže urobiť to bolo kus roboty, zamkol som to na L3. Dnes pozerám do editora a celá tá trasa zmizla, niekto ju jednoducho vymazal.
Tak by som rád vedel, či to nejako odporovalo pravidlám (mimochodom aj trasy okolo Serede boli nakreslené omnoho skôr, ako sa spojazdnili), alebo komu to tak vadilo, že to dal preč. Keďže si teraz už pamätám kde som tú trasu naklikával, pokojne to urobím ešte raz, ale za predpokladu, že tú moju robotu nejaký dobrák zas dvoma kliknutiami myšou zas nezruší a zamkne sa aspoň na L4.
Uvítam názory aj spätnú väzbu, každopádne mi dnes niekto nevylepšil náladu.
Re: R7 plánovaná trasa