Post by zdenusoun
Kvalita zvuku je dobrá navíc kanál pro každou zemi takže vám tam nebudou lézt cizinci , nastavit dosah tak 50Km (v Olomouci je jim srdečně jedno jak to jezdív Praze a naopak) , každý ,,zemský,, kanál má dalších 27 podkanálů takže třeba podkanál 10 zvolit jako dopravní jako je to na klasickém CB. Problém je jen v jednom - aby každý ještě krom waze zapnul tuhle vysílačku na kanále CS podkanál 10 tzn. udělat tomu reklamu a na to nemám páky ...
zdenusoun
Posts: 14
Send a message

Post by zdenusoun
Mám samozřejmě obě aplikace jak waze tak i cbradio chat zaplé a waze je v popředí , jsem na příjmu v aplikaci CB a poslouchám na kanále , pokud se chci zapojit do hovoru tak stapnu rozbalovací lištu a dám CB do popředí , promluvím a zase přepnu nebo můžu chvíli nechat když očekávám zpětnou vazbu nebo chci déle hovořit např. v zácpě , waze na pozadí dál pracuje a samozřejmě vydává dál hlasové povely které slyším. Měl jsem v autě i klasické CBčko a věř mi, že není nic lepšího než dostat přímé echo spozarohu ale problém je signál atd potřebuješ spousty serepačitěk kolem tady máš na všechno jen telefon v držáku ! Každý to zná waze - kolikrát server off a je konec a přepíná se na offline navigaci tohle je samozřejmě i nad rámec waze jedná se vlastně o PLNOHODNOTNOU ba LEPŠI kompletní náhradu klasického CB radia jako takového protože příjem je vždy zajištěn a do jakékoli vzdálenosti ! Dále klasické CBčko má jen málokdo kdežto dotykáč s OS android, symbian nebo W mobile snad už každej třetí ! Jsem přesvědčen, že až si to lidé uvědomí bude to hodně velkej mazec !
zdenusoun
Posts: 14
Send a message

Post by zdenusoun
Na symbian by to mělo být také zkus pohledat jinak FUP - no já mám třeba měsíčně 200 mb a stím si myslím, že by se na jízdu dalo použít docela slušně pač vývojář garantuje max 10 mb za hodinu což je opravdu slušné jinak pořád nevím jak tomu udělat publicitu asi budu muset začít sám! takže až pojedu tak info ode mě bude na zemském kanále CS podkanál 10 :D doufám, že se nás tam sejde hodně
zdenusoun
Posts: 14
Send a message