Post by bures
tt11 wrote:Přesně tak, dneska jsme to viděli. Doplňte tu větičku někdo tak, že ulici ani město nezadáváme do názvu.
Ale to není pravda. Oficiální název spousty zastávek obsahuje ulici, nebo název obce. ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
kirisek95 wrote:pvo11: bohužel spousta lidí si to nepřebere tak, že adresu nezadáváme do nazvu, ale tak, že adresu nezadáváme vůbec... =/ chtělo by to trochu přeformulovat, aby to bylo pro všechny jasné :)
Ano, častý problém. Nejde ale přeformulovat každý jeden bod pravidel, aby obsahoval obsah všech souvisejících pravidel. Stránku je prostě potřeba přečíst celou. Jednotlivá pravidla navazují často na sebe.

Změnil jsem text "Zastávka se uvádí bez jména obce" na "Název zastávky se uvádí bez jména obce".
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Nebo lépe "Jednoznačné pojmenování místa určeného pro nastoupení a vystoupení účastníků hromadné přepravy v rámci dané sídelní jednotky je nutno uvádět do k tomu určeného textového pole v editoru map Waze (dále jen WME) bez uvedení jednoznačného pojmenování sídelní jednotky...".
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
komichal wrote:PegasusCZ mě navedl na myšlenku (viewtopic.php?f=22&t=184536&start=10), že bychom měli ve Wiki vysloveně zakázat vkládání čísel linek k zastávkám MHD.
Na wiki sice platí zásada (na rozdíl od zákoníku), že co není povoleno, je zakázáno, ale jestli proti tomu nikdo nic nebude namítat, tak to tam můžu napsat.

Zvažte ale, jestli je to dostatečně nosné téma, abychom se po čase nedostali k tomu, že výpis toho, co se nesmí, nebyl několikanásobně delší, než samotná pravidla. A pak někdo neřekl, že se mají psát čísla linek na zastávky, protože je to na wiki (i když v kapitole "Toho nikdy nedělejte"). ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Do stránky skriptu Street To River Plus jsem přidal kapitolu Jiná šířka řeky, kde je návod, jak zadat vlastní šířku vodního toku a v jednom kroku také její název.

Poděkování za tip a Bludišťáka získává Kebb01. ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Došlo ke změně pravidla pro přidělení L2 z 1.000 na 3.000 bodů. Promítl jsem na Wiki. Na jedné stránce mě zlobí aktualizace vložené stránky, která zatím sveřepě drží hodnotu 1.000. Časem se to upraví samo.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Kvůli zvýšení srozumitelnost návodů pro některé nováčky jsem začal na Wiki přidávat krátké animace. Nejvíc je jich zatím vidět na stránce Základy editace.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Máme novou verzi editoru map. Postupně na wiki vyměňuji obrázky, které odpovídají nové verzi editoru. Jestli najdete nějakou starou grafiku týkající se editoru, dejte vědět.

Poznámka: Některé obrázky, i když jsem je vyměnil, se stále zobrazují v původní podobě. Je to problém samotné wiki, která drží v paměti starou podobu obrázku, i když je nahraný nový.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
krizecek wrote:jestli ne tak bych doplnil.
Založil jsem ti prázdnou stránku. Jak to budeš mít, tak pískni.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
krizecek wrote:
bures wrote:
krizecek wrote:jestli ne tak bych doplnil.
Založil jsem ti prázdnou stránku. Jak to budeš mít, tak pískni.
sakryš, jsem to špatně formuloval :-D no myslel jsem to, jako téma pro Vás, co bych doplnil. Protože včera jsem o streetview říkal třem lidem a dokonce i L2. Na Wiki si machr tak do toho se ti určitě montovat nebudu.
A já ti nechtěl vzít iniciativu. Není problém, mrknu na to a stránku vyrobím. ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message