Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze SLB (speed limit button)

Post by
Vinkoy z Bieloruska vytvoril aplikaciu pre android, ktora znacne ulahci nahlasovanie nespravnej MPR z mobilu. viac na www.wazer.sk/mpr

POSTER_ID:4884994

1

Send a message


Post by ArgiCZ
Dnes ráno odskoušeno, ovládání jednoduché, appka funkční, jen zobrazování rychlostí trochu drhne (rozlišení 1920x1080 )
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager
Posts: 128
Has thanked: 43 times
Been thanked: 54 times
Send a message
Attachments



Post by ArgiCZ
foxitrot wrote:
ArgiCZ wrote:SLB dvakrát testováno přesně na místě značky a tady je výsledek:

permalink
Argi, je tam jedna znacka (80) a dve dvojice URiek - dve tesne za nou a dve skoro az pri krizovatke. Kde je teda ten vysledok?
To prave bohuzel nemuzu jasne rict. Je to tam preznackovane, ta 80 co je na streetview, je posunuta vic na zapad a pred krizovatkou kde jsou ty druhe dve UR, tam zacina 70. Takze odchytnout touhle appkou presne znacku pri jizde bohuzel nejde. :(
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager
Posts: 128
Has thanked: 43 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by ArgiCZ
ArgiCZ wrote:SLB dvakrát testováno přesně na místě značky a tady je výsledek:

permalink
Tak jsem jeste zkusil treti mereni, pri kterem jsem zastavil primo u znacky. Ted je krasne videt vliv rychlosti na aplikaci. ;)
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager
Posts: 128
Has thanked: 43 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by ArgiCZ
bures wrote:Poznámka: Jedna věc je naklikat chyby v aplikaci a druhá je pak tyto své nahlášené chyby vypořádat. Ve frontě se začínají hromadit UR od editorů, kteří si své chyby neopravují.
Za sebe můžu říct, že všechny své UR jsem opravil a uzavřel, jedinou vyjímkou je oněch 6 na jednom segmentu, co jsem zkoušel nepřesnost a nechával je zatím otevřené, kvůli linku tady na fóru, kdyby se chtěl ještě někdo podívat.
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager
Posts: 128
Has thanked: 43 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by bures
A teď to bude chtít upravit skripty pro UR, aby z nich šlo odfiltrovat [WSLM]. :)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
pvo11 wrote:
bures wrote:A teď to bude chtít upravit skripty pro UR, aby z nich šlo odfiltrovat [WSLM]. :)
Buď jsem nepochopil, co máš na mysli nebo ty nevíš, že URO+ odfiltrovat [WSLM]. umí :-).
Nepoužívám URO+. V UR-MP Tracking jsem to nenašel.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
foxitrot wrote:Tak skus Filters / Description keyword: WSLM ;)
Ale no tak, Foxo. ;) Já chci opak toho, co dělá ten filtr. :)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message