Post by martinkolar
Je to v mapě, sám za sebe můžu říct, že se mi to líbí, aspoň vím, že jedu podél trati atd. Dá se toho sepsat víc, ale nemůžu říct, že by mi to tam nějak vadilo. Ještě někdo si to vyzkoušel?
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by martinkolar
d2-mac wrote:Dále bych trať protáhl do smyčky na Mendlák, možná ještě kousek za ni ke křižovatce s ul. Pekařská.
Asi hodinu zpátky jsem z Komína protáhl odbočku na Minskou a z Pisárek po Mendlák, teoreticky by se dal ještě teda mendlák. Jo a ještě jsem zkusil doladit vozovnu v Pisárkách, tak uvidíme po dalším updatu.

Edit, které řešení je lepší, východoní "T" nebo západní trojúhelník? https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =308232411
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by masvbr
- ano priznavam, lehce jsem na MartinaK "silel" pres Hangouts ... bo jsem si vzpomnel jak to zacalo zaplevelovat Brno x let z5 a tady na Foru jsem si nevsiml tematu ... v otmhle je ta online komunikace rychla ;)

@komichal, uz by jsi Hangouts taky mohl prestat ignorovat :P

- Foxovi a D2 argumenty taky maji neco do sebe, nechme to chvili ulezet nebo minimalne vypublikovat do mapy a uvidime

@martinkolar a pro klid v komunite budeme experimenty, jak je dobrym zvykem, oznamovat dopredu :)

martinkolar wrote:
komichal wrote:Jinak mě zase děsí, že si to někdo probírá na hangoutu…
Chápej to tak, že mi v pátek Martin (masvbr) začal do Hangoutu šílet, co to kreslím. Řešilo se to pouze mezi námi.

--

Nicméně nevím, proč šílíme z Brna, např. v Mostě jsou 2 roky viz https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =277443830

Můžeme si udělat návrh pravidel, detailněji bych to řešil v rámci LC skupiny, případně na meetupu. Zde na fóru bych to zatím uzavřel, že "tram. tratě se nezakreslují".
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by Spocklw
Osobně také moc nevidím rozdíl mezi železnicí a tramvajovou tratí na vlastním tělese.
Spocklw
Posts: 58
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by tex232
Kreslit tramvaje nějak nechápu proč. Železnici pochopím ale tramvaje to bude maglajs ve městě...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
martinkolar wrote: Rozhodně nekreslit cokoliv uprostřed vozovky, včetně třeba žel. vlečky na BVV
Vlečka na BBV je teda věc jedu si takhle jednou po Brně a potkám mašinu - Bejlovce na ulici...

Jeli teda před tím a za tím radeji policajti ...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Brejlovec a Albatros?
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vitj
Výjimečně se koleje mohou kreslit na místech, kde okolo nic není jako zde. Akorát bych trať ukončil už u křižovatky KníničskáxŽabovřeská, ale to není podstatné. Příliš velký význam to ovšem nemá.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
martinkolar wrote: Navíc při přejíždění TT platí stejná pravidla jako pro železnici :)
Ano, Waze se k oběma chová úplně stejně :-D

V Praze bych zakreslil jen trať z Palmovky na Krejcárek, která tam dlouho byla než ji někdo smazal. Ostatní nedávají smysl.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Zjednodusil bych to na T, ale uvidime jeste v mape jak to bude vypadat.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message