Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by wazz
Možná jsem to nenapsal jasně, všechny 3 nalezené adresy (obr1) jsou dobře. Pasířská Jbc je korespondenční, Vítězná Lbc je prodejna, Tanvaldská Lbc je sklad. Problém je, že když z výsledků hledání vyberu Vítězná Lbc, naviguje to do Pasířská Jbc. Prostě mapa a cíl navigace nekoresponduje s textovým zápisem adresy i když ten je dobře (obr2).
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message
Attachments

Post by wazz
Teď už mi to tu Vítěznou (jediná co mě zajímala, poloha prodejny) vůbec nenabízí, tak počkáme a uvidíme. Je to ale dost nepříjemná chyba v systému, jestli zadání špatné adresy může rozbít hledání adresy zadané dobře a to tak, že to strhne hledání na sebe. Vlastně by šlo aby někdo zadal špatnou adresu konkurence do své ulice a zákazníci budou končit u něj.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Já jen nechápu, kde se tam brala ta adresa na prodejnu, protože to vypadá, že nikde zadaná nebyla. Udělal jsem bod a uvidím až to probublá, ale je v tom děsný nepořádek.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Udělal jsem bod na Waze mapě, protože ta prodejna je nejdůležitější z těch adres a jako jedinou jí to neumělo najít.
Stejně se to chová divně, když napíšu "brick & cotto" tak už našeptávač nabídne "Brick & cotto experts s.r.o." a když to zvolím, problikne tam Vítězná Liberec a ta se za 1/2s změní na Pasířská Jablonec.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message