Post Reply

Brno - BVV odbočení do areálu

Post by patrac013
Ahoj kluci chtěl jsem se zeptat. denodenně se setkávám s tím že když jedu do práce na BVV tak mi Waze ukazuje cestu tou nejbližší bránou. Bohužel celoročně a nonstop je otevřena jen brána č 5 a pak celoročně s časovým omezením brána č 9. Ostatní brány jsou otevřeny jen po dobu akcí a to mnohdy znamená že některá brána je otevřena třeba jen 25dní v roce. ale i po zbylých 340 dní tama navigace posílá. Nebylo by lepší tam zakázat odbočení?
patrac013
Posts: 14

POSTER_ID:1844608

1

Send a message

Post by martinkolar
patrac013 wrote:O.K. já jsem pro
Máš na to level? Chceš to udělat sám? Zvládneš to? Chceš to odemčít? :-)
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by martinkolar
Nevadí. Upravil jsem teda všechny vjezdy do BVV, 5. brána je bez omezení, ostatní mají non-stop omezení. Ještě by bylo hezký přidat body pro jednotlivé brány, podobně jak je to u 9. brány. To už můžeš udělat, pokud se ti to povede, tak to můžeme pak zamčít, ať nám to náhodný kolemjdoucí nesmaže :)
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by patrac013
ano tak to je já mám navigační bod - Práce jako pavilon A3 a Waze mne permanentně posílá branou č 4/8 které jsou defakto celoročně uzavřeny. obzvlášť u osmičky je to dost nepříjemné protože člověk sjede z tunelu najede do levého pruhu s přikázaným směrem aby vzápětí zjistil že musí buď přes protisměr a nebo ve sjezdu přes plnou a přikázaný směr do druhého pruhu ve kterým jezdí dost aut..
Jak jsem psal celoročně bez omezení je otevřena brána č 5. s časovým omezením (z hlavy nevím) ale tuším po-pá 06:00/18:00 je otevřena brána č 9. Ostatní jsou otevřeny pouze v době probíhající akce a ještě ne všechny ale povětšinou jen brány u přilehlých pavilonů. a to ještě ne vždy..
a jak je psáno výše v areálu je spousta firem který jedou celý rok.. kam lidi jezdí nechávat dělat věci od grafiky přes kovovýrobu čalounictví nábytek a pod. Některé firmy jsou už v areálu zmapované zbylé se budu snažit postupně doplnit. Myslím že je pak dost blbý když mne Waze přivede před areál a bránu která je zaryglovaná.. nezbude pak než se vydat někam a čekat než mě přesměruje na jinou, za předpokladu že nevím kudyma mám jet. Pokud to vím tak defakto navigaci k tomu nepotřebuji že,..
patrac013
Posts: 14
Send a message

Post by patrac013
Za mne i když v editaci jsem naprostý ucho.. tak 5. brána nechat průjezdnou nonstop, 9 brána všední dny od 06-18 hod ostatní nechat neprůjezdné a nebo s omezeným průjezdem a ten aktuálně nastavit jen po dobu akce což bych teoreticky byl schopen ošetřit. ;)
patrac013
Posts: 14
Send a message

Post by patrac013
jo tak by to bylo asi nejlepší.
patrac013
Posts: 14
Send a message

Post by patrac013
restrikce jsem schopen nastavovat. :) otázka je jak moc je to potřeba před datem aby se to přeneslo do map.
patrac013
Posts: 14
Send a message

Post by patrac013
O.K. já jsem pro
patrac013
Posts: 14
Send a message

Post by patrac013
Level na to nemám. Sám to asi neudělám nevím.. Jeslti to zvládnu nevím zatím jsem nic složitějšího nedělal. Učím se.
Sïce Waze mám 5 let ale až posledního půl roku ho defakto provozuju aktivně. Zatím se seznamuju s tím co mohu a nemohu editovat. NAvíc zatím se svejma 50ti bodama mám k L2 ještě daaalekou cestu a mám dojem že na tohle je tam psáno Leve4 :D Takže zatím spíš se snažím tak nějak v menších intencích. :)
patrac013
Posts: 14
Send a message

Post by patrac013
Ok beru si to za svý udělám buď dneska večer nebo zítra
patrac013
Posts: 14
Send a message