Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze ukončuje ostatní spuštěné aplikace

Post by FoxxEx
Ahoj všem,
aplikaci waze používám denně a problém se objevuje několikrát za cestu. Vždy si pouštím hudbu z telefonu, ve waze mám vypnuté upozornění aby se hudba nepřerušovala, ale přehrávač se někdy úplně vypne. Problém se objevuje jen když běží waze. Ukončil se mi i messenger. Pokud waze neběží problém nenastane.
Má tuhle zkušenost i někdo jiný?
FoxxEx
Posts: 1

POSTER_ID:17350647

1

Send a message

Post by b-007
Spíše se to chová jako black BOX :-D. Někdy se ukončí po pár minutách a přitom jedu a mám to na pozadí s dobrým netem i GPS...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2287
Has thanked: 119 times
Been thanked: 429 times
Send a message

Post by d2-mac
A kolik máš RAM? Já 3GB a když dám Waze na pozadí tak se po nějaké době ukončí. Tím jsem chtěl říct, že to může být problém Androidu.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Buď je ten interval kratší a nebo se mě ukončuje na pozadí i když GPS mám. Pokusím se to vypozorovat.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by foxitrot
Ako je to s voľnou RAMkou? Ja som takéto všelijaké problémy mal len pri nedostatku pamäte.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by JendaSpeed
Měl jsem stejný problém (Xiaomi Redmi 1S, Android 4.3). Projevoval se tak, že když jsem si pustil hudbu přes Spotify, při zapnutém Waze, tak se stávalo, že mi přestala hrát hudba. Vypozoroval jsem, že Spotify a Waze "se nemají rádi". Musel jsem si vybrat, buď Waze, nebo poslech hudby. Na novém mobilu jsem to ještě nezkoušel.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
petk0 wrote:... hudba na pozadi, to je problem android verzia 4.x a tiez vyrobcu mobilu. Mam LG a ten vypina uplne vsetko na pozadi, hlavne ak je malo volnej ramky.
Je to tak, jak píšeš. Ve starším Xiaomi Redmi 1S s Androidem 4.3 se mi vypínala hudba, jak jsem psal výše. Taky je pravdou, že volné paměti RAM bylo cca 80 až 100 MB z 1GB. Dnes několikrát odzkoušeno na S7 (RAM 4GB) Android 6. Obě appky, tedy Spotify a Waze, současně fungují naprosto skvěle, bez potíží.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by petk0
waze na pozadi pobezi dalej, len ak je zapnuty ciel cesty. inak sa po chvilke vypne. Hudba na pozadi, to je problem android verzia 4.x a tiez vyrobcu mobilu. Mam LG a ten vypina uplne vsetko na pozadi, hlavne ak je malo volnej ramky.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by vitj
Waze se v pozadí ukončí vždy asi po 5 minutách, když GPS neregistruje pohyb. Je to kvůli úspoře baterky. Není to problém Androidu, ale vlastnost Waze.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
5 minut ber s rezervou. Nejde o signál GPS, ale o pohyb. Stačí stát v koloně, mít waze na pozadí a ukončí se.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message