Post Reply

Funkce "Zabránit zhasnutí displeje" u Android 5.1.1

Post by SKIDR0W_0NE
Zdravím!

Chtěl bych, aby při jízdě po nějaké době zhasl displej a waze dál mluvil. Jenže když běží waze, prostě displej nezhasne. Přemejšlel jsem, čím to může být a přišel jsem na funkci zabránit zhasnutí displeje. Jenže problém je, že ať je funkce zapnutá nebo vypnutá, waze nikdy nezhasíná, zkoušel jsem restarty, reinstally a furt nic. Samozřejmě že v nastavení telefonu bych dokázal vyřešit vypínání pomocí tlačítka, jenže to bych to před každou jízdou musel přenastavovat, protože normálně používám zámek na PIN a rozhodně nehodlám nechat telefon běžet bez ochrany odemčení. Mohl by mi prosím někdo poradit, kde je problém? Jestli ta funkce nedělá něco úplně jiného než myslím nebo že je tam nějaký bug? Mám poslední verzi klienta ;)

Děkuju! :)
SKIDR0W_0NE
Posts: 3

POSTER_ID:17365351

1

Send a message

Post by SKIDR0W_0NE
Lidi, já to tu čtu a co bych k tomu řekl..

Poslal jsem ticket na support a řekli mi, že o tom vědí a řeší to...

Není pro mě problém strčit telefon do nabíječky, držák mám dobrej, chlazení taky není problém, pro mě je problém to, že když mi svítí byť na okraji zorného pole telefon po celou dobu jízdy, dost to ubírá pozornost. Když je zhasnutej, nesvádí mě to to tolik na něj koukat než když svítí... A to je proč mi to vadí, waze je pomocník, ale většinou mi stačí když mě prostě upozorní na radar, cajty nebo na výmol, ale jako navigaci ho nepoužívám téměř vůbec, vždy jsem dojel kam jsem potřeboval z hlavy..

Takže tak :) Díky za nápady a reakce, ale myslím, že počkáme, co vývojáři opraví.. ;)
SKIDR0W_0NE
Posts: 3
Send a message

Post by SKIDR0W_0NE
ma5jkl wrote:ale este jeden napad: ja zamok na telefone nemam ale nespravi to nahodou to ze ked mas dane nastavenie povolene a vypnes displej tlacitkom tak po opatovnom zapnuti displeja nemusis zadavat PIN kod? pri doslovnom preklade by som ocakaval taketo spravanie.
Právě jsem ten test dělal, s tím PINem a zadávám ho vždy tak jako tak... :/ Bohužel už nevím jak to fungovalo u předchozích verzí klienta, protože jsem s waze asi půl roku nejezdil kvůli špatnýmu telefonu, teď mám novej a tahle věc mě docela štve..
SKIDR0W_0NE
Posts: 3
Send a message

Post by Siggi79
MilanDka wrote:A není jednodušší a praktičtější zapojit telefon do nabíječky? Pak nemusíš řešit nějaké podsvícení...

Píšu z telefonu
Tak toto je jednoduchsie, ale v letnych mesiacoch sa Ti mobil nedobije od horucav. Vo vacsine su mob. tel. za prednym sklom a aj je ked zapnuta klima vela to neochladi.

Podla mna tato funkcia by bola dobrou vlastnostou appky ako spomina duky5.

Odoslané z ASUS_T00J pomocou Tapatalku
Siggi79
Area Manager
Area Manager
Posts: 454
Has thanked: 76 times
Been thanked: 30 times
Send a message
https://s.waze.tools/c3s.png
WAZE on Redmi, Seat Ibiza ST