Post Reply

R35, Turnov - Liberec

Post by xtreo
Ahoj, jsem nováček a není mi jasná jedna věc - když se podíváte na přílohu, tak proč je trasa č. 1 (správně) bez poplatku a trasa č. 2 (chybně) s poplatkem?

Prostě trasou č. 2 na tu R35 najedu o exit dále a jinak je stejná jako trasa č. 1.

Toto je ukázkový případ, ale při navigování to pak kolikrát vymýšlí nesmyslné trasy pokud chci trasu bez poplatku.
xtreo
Posts: 3

POSTER_ID:17366383

1

Send a message
Attachments

Post by pvo11
Tipuji, že za to může tento exit.
Záměrně jsem to teď neopravoval.

Je to ho tam vice, napři i tady.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
vitj wrote:Lépe se na alternativní trasy nedívat. Někdy se podaří docela dobře, ale někdy je to fakt hrůza. Ono je to dost problém jak má správně vypadat alternativní trasa. Jinak je možné, že je alternativní trasa cíleně placená, aby byl rozdíl vidět. V zemích, kde se platí mýto, tak to může být užitečná informace. Ostatně pokud jsou placené povoleny, tak je vždy jedna trasa neplacená.
Já jsem to pochopil, že nejde o to jak alternativa vypadá, ale že je označená s poplatkem i když s poplatkem být nemá.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Tak jsem ty exity opravil a po updatu mapy by to už tam poplatek nemělo hlásit.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by vitj
Lépe se na alternativní trasy nedívat. Někdy se podaří docela dobře, ale někdy je to fakt hrůza. Ono je to dost problém jak má správně vypadat alternativní trasa. Jinak je možné, že je alternativní trasa cíleně placená, aby byl rozdíl vidět. V zemích, kde se platí mýto, tak to může být užitečná informace. Ostatně pokud jsou placené povoleny, tak je vždy jedna trasa neplacená.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by wazz
xtreo: Kdyby to hned opravil, tak by v tom odkazu na exit nebylo vidět, že měl nastavený poplatek.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by xtreo
Díky moc, přesně o to mi šlo.
Jenom pro info - jaký byl důvod k tomu, že
pvo11 wrote:Záměrně jsem to teď neopravoval.
?
xtreo
Posts: 3
Send a message