Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by libora
Michale a máš v dashboardu (Your recent routes) nebo v editoru (My places) zaznamenané nějaké cesty? - chvíli to trvá než se v prohlížeči načtou
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
ne já mám v Dashboardu normálně zaznamenané cesty z 25.5. 26.5. i 28.5. tj. moje poslední cesty. Jsi na správném dashboardu, tj. WORLD.waze.com?
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
pvoronak wrote:
shalafi wrote:betaverziu pre android najdes napriklad tu: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=2061
Na Android ICS nie je? Ci Android Version 2.3.99.116 pojde v pohode?
Nevím, zda Ti tahle zastaralá beta pojede v pohodě, dneska už se v tom zmiňovaném fóru nové bety nepřidávají. Odkaz na aktuální betu najdeš v sekci klient. Současná beta pro Android je 3.1.99.115
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Zirland wrote: Poloha uživatelů na mapě se obnovuje každé dvě minuty a z důvodu ochrany soukromí je zobrazována poloha stará 10 minut. To znamená, že když vidíš ikonku na mapě, tak ten uživatel tam byl před 10-12 minutama. To pochopitelně neplatí o tvoji vlastní ikonce, která je aktuální, ale ostatní uživatelé vidí tebe jinde.
Honzo jsi si tím jistý? Minimálně jednou jsem zaregistroval úplně čerstvé hlášení (staré několik sekund) a ikona příslušného wazera byla stále na tom místě (a nešlo o kolonu).
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
guri211 wrote: Ten 2-minutovy autorefresh sa da rucne upravit, ale upravujes vzdy iba svoj. Ak si ty aj druhy pouzivatel zmenite autorefresh na 20 sekund, budete sa vidiet s delayom 0 - 40 sekund.
Kde se to dá nastavit?
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
ničeho jsem si nevšiml, ale zkusím na to mrknout až zase pojedu
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by michaleskuplesku
Tiež som nováčik, a takisto nič nevidím v dashboarde. PRe upresnenie: som na world.waze.com, jazdim s waze od 25.5.
Dakujem
michaleskuplesku
Posts: 3
Send a message

Post by michaleskuplesku
To liborA:

nemám, proste nie je tam nič... akurat ze last update 5.17.2012. to od 17teho mája neboli aktualizované servery? to trva aj dva týzdne?
michaleskuplesku
Posts: 3
Send a message

Post by michaleskuplesku
Opakujem, som na world.waze.com...v dashboarde nic nemám...
jedine ma napada, ze som jazdil bez Naviguj, iba so zapnutým waze.... To musim vzdy dat ze Naviguj preto, aby sa zazanmenavali jazdy v dashoarde?
michaleskuplesku
Posts: 3
Send a message

Post by necesap
Ahojtě,

kolega mi v práci ukazoval Waze na svém Iphonu a moc se mi to zalíbilo. Bohužel Vlastním dnes už stařičký HTC Touch HD Blackstone s OS WM6.5. Aplikaci jsem nainstaloval a a rozeběhl i na tomto dědečkovi, ale proč píšu. Rozdíl mezi zobrazením na Iphone a Touch HD je naprosto nesrovnatelný. Mé cesty se zobrazují jako dlouhé obdelníčkky a běda jak přijde zatáčka. To tam je masakr čtverečků. Plánuji koupit HTC One V s Android 4.0. Doufám že tam to bude lepší.

Dál jjsem se chtěl zeptat, protože jsem na to dosud nikde nenarazil, k čemu je sbírání bodů. Pořád mi to nějaké dává, ale neobjevil jsem nikde k čemu slouží. podotýkám, že angličtina není mou silnou stránkou, takže odkaz na povídání o bodech v angličtině toho moc neřeší.

A poslední věc, zobrazuje mi to samozřejmě uživatele okolo mě, ale ne v reálném čase. Jejich poloha se aktualizuje v dávkách po nějaké době. Je to opět problém s mým starým HW, nebo je to vlastnost navigace. Připadalo mi, že kolegovi to na jablíčku jelo realtime.

Dík za odpovědi Petr
necesap
Posts: 1
Send a message