Post Reply

tunely

Post by wilx79
Zdar. Zajímalo by mě, jak se to má s tunely a proč nejsou jako tunely označené, viz např. tunel Mrázovka v Praze. Označil jsem segment jako špatný a že by tam ten tunel měl být vyznačeny, ale bylo mi sděleno, že to se to označení nepoužívá. Zeptal jsem v chatu a bylo mi řečeno víceméně to samé, navíc s tím, že podle nějakého interního vývojáře jsou s tím nějaké nespecifické problémy. Moc mě to nepřesvědčuje, tak se ptám ještě tady. Jsem toho názoru, že jestliže je ta fičůra v editoru dostupná, měla by být použitá. Navíc na druhém břehu Vltavy na Podolském nábřeží tunel vyznačený jako tunel je.

Jak se to s tunely má? Proč je neoznačujeme?

Jaké specifické problémy se segmenty označenými jako tunel jsou?
wilx79
Posts: 3

POSTER_ID:17364221

1

Send a message

Post by wilx79
Pali65 wrote:Logické by bolo, že app bude vedieť, že stratí GPS signál a bude navigovať "zotrvačne" podľa priemernej rýchlosti segmentu až do obnovenia signálu na druhej strane.
Mno, jenže to muže fungovat pouze pokud aplikace ví, že je tam tunel. Když to neví, tak ztráta GPS signálu je jen ztráta GPS signálu. Mapa se nemůže neustále pohybovat při jakékoliv ztrátě signálu.
wilx79
Posts: 3
Send a message

Post by tex232
GinBook wrote:Takze jedinou praktickou funkci oznaceni tunelu je statisticky spocitat kolik jich je. ;-)
Statistika nuda je má však cenné údaje...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by Steinj
Já jezdím dvěma autama. Jedno auto ma CarPlay a druhý ne. Když jedu s autem, který má CarPlay tunelem tak nepřijdu o GPS signál. V autě bez CarPlay pridu o signál. Je možný, že ma to auto nějaký posílení GPS signálu? Nestalo se někomu něco podobného?
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7

Post by pvo11
Tak na žádost Waze GC jsou všechny tunely v CZ označené.
Neoznačovaly se jen krátké tunely, kde není problém s výpadky GPS signálu.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message