Post by bxmatus
ano, pismeno ď myslim, uz je to opravene
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
inak zoznam reportovanych eventov je online tu: http://www.bxclub.cz/dopinfo/
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
on necumi ale kouka a reportuje :-D ... ale ok uz je schovany, jinak neboj, nemam ho pred barakom ;-D
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Mno, ked bol report starsi ako hodinu tak do neho niekto zapisal komentar, bohuzial waze API
neumoznuje toto nijak otestovat, je to omezenie ktore sa vyriesi novym API. Moj klient ocakava ze kazdy report ma zivotnost 1 hodinu a ked po hodine prijde od JSDI update situacie tak to poslem ako novy event. Ale podla info co mam od waze programatorov tak nove API je na spadnutie a pribudne tam hodne novych funkcii ktore pomozu v boji proti duplikatom :)
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
jj, s novym API to bude vyriesene ... ( snad :-) ) ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
uz zase funguje ... mensi memory leak ... opravene :)

m.
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Zaujimave, ja si na maily pravidelne pisem s Tsikim co je API programator u Waze. Vyzera to ze prava ruka nevie co robi lava :-D
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Toto uz je bohuzial problem providera, ja som maximalne schopny opravit pravidelne sa opakujuce reporty kde nadefinujem zasielane GPS koordinaty a proste ich prepisem za nove presnejsie. Nie je to idealne ale mohlo by to fungovat :)
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Nene, to uz som kontroloval a hlavne ja dostavam koordinaty v S-JSTK a prepocet mam s presnostou na par cm. A onehdy ked som to kontroloval aj TMC reportovalo nespravne.
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
jj, to chapu ale vo formate S-JSTK je len jeden sposob zapisovania suradnic. Samozrejme je mozna
chyba na strane vstupu ale to uz samozrejme nedokazem ovplyvnit.

Mimochodom vcera mi napsal Dror s WAZE a poslal ukazku noveho datoveho formatu, ked to spustia bude to fakt bomba, informacie sa spresnia, uplne zaniknu duplikaty a bude mozne hlasit aj hustotu dopravy ( 1 - 5 ). Docela sa na to tesim :)

Matus
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message