Post by Nitralive
Praveze som to skontroloval a na mape v garazi mi to zobrazuje ale vo Waze nie, status pise ze odoslane do Waze... tak ja neviem. Nahodim to tam asi znovu.
Nitralive
Posts: 25
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message
Waze 3.8.0.0 on Samsung Galaxy S4
http://www.nitralive.sk

Post by Nitralive
No nič prešla polhodina a nie je to na Waze... nefunguje to :?
Nitralive
Posts: 25
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message
Waze 3.8.0.0 on Samsung Galaxy S4
http://www.nitralive.sk

Post by Nitralive
No ja na waze vidim zltu znacku - robotnik v prilbe ci co to je.
Nitralive
Posts: 25
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message
Waze 3.8.0.0 on Samsung Galaxy S4
http://www.nitralive.sk

Post by petk0
Dalo by sa umiestnit toto obmedzenie na D1?
http://www.automoto.sk/clanok/188860/od ... lava-senec

Alebo ta oprava mosta na R1 pri Seredi, byvaju tam zapchy...

Ako sa do tohto Api dostanem ja ako bezny user?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
bxmatus wrote: petk0: normalne ako kazdy iny, neni to limitovane pre nejakych specialnych uzivatelov, podmienka je existencia waze uctu, nic viac ...
m.
Uz minule som bludil po egaraz.cz ale nepochopil som co tam. :-) Ale uz sa mi podarilo zaregistrovat, aj som pridal udalost na R1 s textom od NDS. Akurat ze firma skoncila opravu o dva tyzdne skor... Ale vdaka komentarom som to zistil vcas a hlasenie stiahol.

Oznam som chcel otestovat pri jazde, ale symbianovska verzia waze nic nehlasil pri prejazde. Neda sa zmenit typ tej "uzavierky" na inu udalost? nebezpecenstvo, alebo nieco podobne.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
bxmatus wrote:petk0: uvitam nazory a namety ako to vylepsit a viac "spochopitelnit" :).
m.
Mna zaskocila ta web stranka. Je asi primarne urcena na nieco celkom ine ako dopravny servis. Naskakali mi tam v profile moje vozidla, spotreba, fankluby ci autoservisy, proste hoby stranka pre automechanika a v tom som sa nejako preklikal na hlavnu stranku a tam zase informacie o kadecom inom, len o waze nic. Prihlasit som sa skusal kontom waze, kedze som cakal ze ma to kamsi presmeruje do waze sekcie. :-) A po registracii som bol zase v profile kde nieje nic. Ale aspon to odstrasi pred zneuzivanim a tymto sa preluskaju len ludia ktori to nebudu zneuzivat. :-)
Sleduje niekto tie zavesene hlasky do mapy? Lebo ak sa niekde nazbiera vela prispevkov cez chat, ze je to uz neaktualne, bolo by to treba zavriet skor ako sa k tomu dostane autor. Pripadne ho upozornit mejlom, nech to stiahne.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
bxmatus wrote: mimochodom dnes dokoncujem novu verziu parseru ktory bude mat zhruba o 50% viac hlasiek ako doteraz, hlavne lokalizovane ako predmet na ceste, porucha vozidla a podobne ...
m.
Super, tesim sa, zacina sa mi to pacit. Dnes som to vyuzil na oznacenie nehody, dal som tam ikonku motyla... :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
foxitrot wrote:ktore vobec nie je zobrazene na wazemape! :o Почему?
Treba par minut pockat kym sa tie hlasenia dostanu z egaraze do live mapy a do waze klienta v mobile. A ked este dodatocne robis nejaku zmenu, tak to trva aj 10 minut. A v live mape sa to zobrazi az ked das spravny zoom a par sekund pockas kym sa udalosti nacucnu. Tiez ma to na prvykrat zaskocilo a nevedel som ci to robim zle. :-)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Funguje vam pridavanie udalosti? Mne prida, ale vo waze sa to neobjavi, cez administraciu potom vidim hlasku:
Zasláno do WAZE: nezasláno
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
dnes som cez mobil zrusil udalost, okolo obeda, na egaraz.cz a je 20:50 a vo waze live mape, aj v mobile to stale svieti... Na egaraz to uz v udalostiach nemam, takze zrusenie zrejme prebehlo spravne.

lokalita Nitra.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2